Home Miejsca Wyjechać czy zostać? W poszukiwaniu inspiracji.

Wyjechać czy zostać? W poszukiwaniu inspiracji.

Wyjechać czy zostać? W poszukiwaniu inspiracji.

Kiedy zaczynają nas ogarniać wątpliwości co do tego, czy Polska jest odpowiednim dla nas miejscem na ziemii,
czy przypadkiem nie byłoby dobrze wyjechać, przeprowadzić się, zacząć wszystko od nowa, rozpoczynamy poszukiwania… Poszukujemy inspiracji. Sama decyzja o wyjeździe nigdy nie będzie realna, jeśli nie określimy miejsca, do którego chcemy wyjechać, albo przynajmniej czego od nowej lokalizacji oczekujemy. Czasem jednak poszukiwania „czegoś lepszego”  mogą nas doprowadzić do punktu wyjścia – czyli utwierdzić w przekonaniu, że na ojczystej ziemii jest nam najlepiej!

Inspirujące są przeprawy ludzi, którzy na radykalną zmianę się zdecydowali, którzy muszą stawić czoła wyzwaniom, na które nie byli przygotowani. Bohaterowie kolejnej serii „Międzynarodowi poszukiwacze domów” powracają̨, by dokonywać́ kolejnych zakupów zagranicznych nieruchomości i uczestniczyć́ w pełnych emocji mieszkaniowych sporach. W każdym odcinku potencjalni nabywcy oglądają̨ trzy mieszkania lub domy wybrane przez agenta nieruchomościi wybierają̨ miejsce swoich marzeń́, a po trzech tygodniach ekipa telewizyjna składa im wizytę̨, by sprawdzić, jak wygląda ich nowe życie. Poznacie Tarzana i Jane (choć́ nie są̨ to ich prawdziwe imiona), parę̨, która poszukuje adrenaliny na Kostaryce. Demelza wybiera się̨ do Francji, by studiować́ ekonomię, lecz czy uda jej się̨ znaleźć́ idealną inwestycję na rynku nieruchomości? Brenda i Kakasii przeprowadzają̨ się̨ do Tanzanii, by założyć́ firmę̨ organizującą safari. Czy uda się̨ im upolować́ idealną lokalizację? Różni ludzie, kompletnie inne podejście do świata, całkowicie inne oczekiwania i aspiracje. „Międzynarodowi poszukiwacze domów” mogą stanowić wspaniała inspirację dla tych, których kusi świat!Międzynarodowi poszukiwacze domów

Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00

Shi communication Shi Communication to zespół ludzi, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej nietypowy pomysł na promocję w niestandardowym czasie.Nieprzerwanie od 2006 roku przygotowujemy i prowadzimy kampanie z zakresu PR i marketingu. Jesteśmy cenieni za wysoką jakość organizacji wszelkiego rodzaju eventów, od konferencji i pokazów medialnych, po duże wydarzenia okolicznościowe.W 2013 roku w oparciu o wcześniejsze działania, poszerzyliśmy zakres naszej działalności o usługę dystrybucji telewizji tematycznych w Polsce.Shi Communication to gwarancja sukcesu i satysfakcji na najwyższym poziomie.