Home RTV Nowości od Chuango na Targach Sourcingu i Targach Elektroniki

Nowości od Chuango na Targach Sourcingu i Targach Elektroniki

Nowości od Chuango na Targach Sourcingu i Targach Elektroniki

W październiku Chuango wzięło udział w dwóch imprezach branżowych w Hong Kongu: Sourcing Fair 11-14 października w AsiaWorld Expo oraz Electronics Fair w dniach 13-16 października w Wanchai Convention Centre.

Podczas tych wydarzeń Chuango, wielokrotnie nagradzany projektant bezprzewodowych systemów bezpieczeństwa, razem z marką własną Smanos przedstawili najnowsze rozwiązania dotyczące bezpiecznego i inteligentnego domu.

 

 

Jednymi z zaprezentowanych na Targach produktów były systemy alarmowe H4 Plus i AW1 Plus. Wyróżniają się one niezwykle łatwą obsługą – wystarczy kilka kroków w aplikacji na smartfonie, żeby aktywować urządzenie. Przy włączeniu alarmu, system zadziała wysyłając powiadomienia w aplikacji (wiadomość tekstową, jeśli WiFi jest nieaktywne) i zadzwoni na ustawione wcześniej numery. Od H4 Plus możemy oczekiwać nie tylko ochrony domu. System dodatkowo kontroluje i oszczędza energię dla innych sprzętów podłączonych do inteligentnych przełączników. Współgra też z innymi urządzeniami inteligentnego domu, takimi jak np. termostat Nest® i Amazon®Echo.

 Ciekawym dodatkiem, który bez problemu zintegrujemy z każdym systemem Chuango, są bezprzewodowe czujniki ruchu AID-420, wykrywające potencjalnych intruzów dzięki promieniom podczerwieni. Sprawdzą się np. na balkonach, patio lub w okolicy drzwi od garażu. Wykrywają tylko obiekty o określonej wielkości. Pozwala to zmniejszyć liczbę fałszywych alarmów i uniknąć sytuacji, w których np. pies lub kot zostanie przez urządzenie uznany za włamywacza. Dużą zaletą jest też żywotność baterii, która działa nawet do 3 lat.

Firma posiada w ofercie również inne rozwiązania i czujniki, m.in. platformy działające w chmurze, czujniki środowiskowe, syreny alarmowe, które również były zaprezentowane podczas targów.

 

 

Chuango oferuje nowoczesne rozwiązania wspierające dzisiejszy, nastawiony na mobilność tryb życia. Zaczynając od bezprzewodowych, dostępnych z poziomu aplikacji alarmów i systemów wideo, a kończąc na zdalnie sterowanej ochronie i zarządzaniu energią. Centra wielofunkcyjnego projektowania, wsparcia i logistyki w Amsterdamie i Dallas, umożliwiają zamianę popularnych oczekiwań klientów, przełomowych innowacji i intuicyjnego designu w namacalne efekty.