Home Uroda Dwie wiosenne kolekcje T. LeClerc w ofercie Quality Missala

Dwie wiosenne kolekcje T. LeClerc w ofercie Quality Missala

Dwie wiosenne kolekcje T. LeClerc w ofercie Quality Missala

Oferta Quality Missala wzbogaciła się o dwie najnowsze kolekcje francuskiej marki T. LeClerc: kosmetyki linii Mat Lumière i L’éventail à Regard.

Kolekcję Mat Lumière tworzą kosmetyki do makijażu z modnym, matowym wykończeniem odbijającym światło. Nowa linia składa się z 17 produktów do twarzy, ust i paznokci, część z nich to edycja limitowana.

Na szczególną uwagę zasługuje paleta korektorów, zawierająca 3 produkty o miękkiej, kremowej formule do korekty niedoskonałości oraz korektor pudrowy służący do ujednolicenia i utrwalenia makijażu.

W linii Mat Lumière znajdziemy także doskonały sypki puder, m.in. w ulubionym odcieniu Banane, teraz w opakowaniu z wygodnym siteczkiem, a także 2 kremowe podkłady pielęgnujące CC, pomadki do ust w 4 odcieniach i wygodnych opakowaniach typu Clic Pen, 4 odcienie kredek do ust oraz 3 kolory lakierów do paznokci i specjalną bazę matującą Top Coat.

Kolekcja L`éventail à Regard składa się z produktów do makijażu oczu: nowej palety cieni do powiek w 10 odcieniach oraz 3 zestawów zawierających tusze do rzęs, kredki i eyelinery oraz cienie do powiek w eleganckich, kobiecych opakowaniach. Każdy z zestawów dostępny jest w dwóch wersjach, różniących się kolorami kosmetyków. W jednym z zestawów Look Définition znajduje się kolejna wiosenna nowość: maskara wydłużająca rzęsy.

Obie wiosenne kolekcje T. LeClerc dostępne są w Perfumerii Quality Missala i w wybranych perfumeriach na terenie całej Polski.

Ceny produktów kolekcji Mat Lumière:– paleta korektorów (edycja limitowana) 135 zł

– puder sypki z siteczkiem (edycja limitowana) 168 zł

– kremowy podkład pielęgnujący CC (edycja limitowana odcienia Banane) 164 zł

– pomadka do ust Clic Pen (edycja limitowana) 95 zł

– kredka do ust (kolekcja stała) 72 zł

– lakier do paznokci (kolekcja stała) i baza matująca Top Coat (edycja limitowana) 55 zł

Ceny produktów kolekcji L’éventail à Regard:

– paleta cieni do powiek (edycja limitowana) 180 zł

– zestaw Look Définition 145 zł

– zestaw Look Parisienne 175 zł

– zestaw Look Intense 185 zł