Home Uroda Flash Back in New York Olfactive Studio w ofercie Quality Missala

Flash Back in New York Olfactive Studio w ofercie Quality Missala

Flash Back in New York Olfactive Studio w ofercie Quality Missala

W ofercie Quality Missala pojawił się Flash Back in New York, nowy zapach marki Olfactive Studio. Drzewna kompozycja jest już dostępna na półkach Perfumerii Quality.

 

Flash Back in New York to drugi zapach Olfactive Studio po Still Life in Rio, w którym punktem wyjściowym jest miasto i jego architektura. Tym razem twórców zafascynował Nowy Jork, zaś bezpośrednią inspiracją kompozycji stała się fotografia Vivienne Gucwy, nowojorskiej artystki fotografki specjalizującej się w zdjęciach miasta.

 

Kompozycja otwiera się energetycznym koktajlem kminu, szafranu i szałwii. Pierwsza fala emocji przechodzi w porywające serce, w którym tętnią fiołek i jaśmin, a także szorstka nuta toskańskiej skóry. Zapach płynnie ewoluuje w stronę drzewnych akordów dymnej brzozy, papirusu i wetiweru, zachwycając ciepłem.Nuty głowy: kmin, szałwia muszkatołowa, biały len, szafran

Nuty serca: fiołek, jaśmin, toskańska skóra

Nuty bazy: dziegieć (smoła brzozowa), papirus, wetiwer, bób tonka

 

Flash Back in New York dostępny jest w Perfumerii Quality Missala i w wybranych perfumeriach na terenie całej Polski we flakonach o pojemności 100 ml EDP i 50 ml EDP i w cenach odpowiednio 595 zł i 385 zł.