Home Uroda Nowa kolekcja marki Kilian w ofercie Quality Missala

Nowa kolekcja marki Kilian w ofercie Quality Missala

Nowa kolekcja marki Kilian w ofercie Quality Missala

Oferta Quality Missala wzbogaciła się o dwa zapachy najnowszej kolekcji marki Kilian. Woman in Gold i Gold Knight już są dostępne na półkach Perfumerii Quality.

From Dusk Till Dawn to dwa zapachy zbudowane wokół kontrastu między światłem a ciemnością, zainspirowane malarstwem Gustava Klimta. Kolekcja powstała z okazji dziesięciolecia działalności marki Kilian, zaś obie kompozycje stanowią olfaktoryczne wyobrażenie złota w perfumach.

Woman in Gold jest kwiatowym zapachem zainspirowanym złotym portretem Adele Bloch-Bauer, jednym z najbardziej znanych obrazów Klimta. Ciepły blask złota oddaje jasny i świetlisty aromat bergamotki, a różane płatki w sercu tworzą kobiecy bukiet, otulony w słodycz wanilii i zwiewną zieleń paczuli.

Skład: bergamotka, różane płatki, absolut wanilii, Akigalawood (molekuła paczuli)Impulsem do powstania orientalno-drzewnej kompozycji Gold Knight była postać rycerza w złotej zbroi z dzieła Beethoven Frieze. Zapach zachwyca kontrastem między zmysłową, ciemną paczulą a jasnymi nutami bergamot- ki. Ciepło wanilii i słodycz miodu sprawiają, że zapach układa się na skórze jak płynne złoto.

Skład: bergamotka, anyż, paczula, miód, wanilia

Obie kompozycje kryją się w czarnych flakonach, zdobnych w złote plakietki i pozłacane korki. Flakony zyskały wykwintne emaliowane szkatuły, ozdobione w stylu Klimta pozłacanym metalem, który rozprasza światło, symbolizując świetlistość i tajemniczość zapachów.

Woman in Gold i Gold Knight dostępne są w Perfumerii Quality Missala i butiku internetowym PerfumeriaQuality.pl w cenach 1125 zł za flakon o pojemości 50 ml EDP.