Home Eventy 8in1 Delights Pro Dental M najlepszym produktem w konkursie Top For Dog 2015

8in1 Delights Pro Dental M najlepszym produktem w konkursie Top For Dog 2015

8in1 Delights Pro Dental M najlepszym produktem w konkursie Top For Dog 2015

8in1 Delights Pro Dental M najlepszym produktem w kategorii „Przekąski i Przysmaki Dentystyczne” w konkursie Top For Dog 2015. Finał konkursu odbył się podczas Gali charytatywnej „Ty Fundujesz Dobro” 24 listopada w Teatrze Kamienica w Warszawie.

Produkty, zgłoszone do drugiej edycji konkursu Top for Dog 2015, zasługują na miano najlepszych dla psów na rynku, a laureaci to najlepsi z najlepszych. W tym roku ocenie zostało poddanych 61 produktów w 14 kategoriach – powiedziała Nina Bekasiewicz pomysłodawczyni i organizatorka konkursu, wydawca dwumiesięcznika „Dog&Sport”.

Bardzo cieszymy się, że nasz innowacyjny 8in1 Delights Pro Dental M został najlepszym produktem w kategorii „Przekąski i Przysmaki Dentystyczne”. Zyskał uznanie testerów, specjalnie powołanych do testowania zgłoszonych produktów, i Kapituły, oraz otrzymał tytuł  i statuetkę – powiedziała Izabela Talmont, Business Development Manager Pet Poland, Spectrum Brands Poland. Przywiązujemy dużą wagę do jakości, bezpieczeństwa i wartości zdrowotnych oferowanych produktów i miło nam, że zostało to docenione – dodała I. Talmont.

Duże znaczenie w codziennej pielęgnacji jamy ustnej psa odgrywa regularne i skuteczne usuwanie osadu, zapobiegające tworzeniu się kamienia nazębnego. 8in1 Delights Pro Dental M stanowi doskonały sposób czyszczenia ich zębów, zapobiegający wielu schorzeniom. Pozwala cieszyć się czworonogowi zdrowymi zębami przez długie lata.

8in1 Delights Pro Dental M to opatentowane połączenie twardej skóry wołowej i smacznego mięsa z kurczaka oraz minerałów o właściwościach czyszczących. Taka kompozycja strukturalna i smakowa powoduje, że pies zrobi wszystko, aby dostać się aż do ostatniego kawałka. Podczas wolnego żucia, kość czyści oraz usuwa osad i kamień nazębny, pozostawiając zdrowe zęby i dziąsła.

8in1 Delights Pro Dental M to produkt dla miłośników czworonogów, zapewniający ich pupilom zdrowe, mocne zęby – powiedziała Katarzyna Dowbor, prezenterka i autorka programów tv, laureatka Grand Prix tegorocznego konkursu Top for Dog w kategorii „Za całokształt działań na rzecz zwierząt”, wręczając statuetkę Izabeli Talmont.8in1 Delights Pro Dental M to jeden z wariantów serii 8in1 Delights. W skład serii wchodzą różne wersje smakowe, m.in. Delights Beef z wołowiną, 8in1 Delights Strong dla psów o szczególnie mocnych szczękach. Wszystkie kości charakteryzują się niską zawartością tłuszczu (jedynie 2% tłuszczu) i nie zawierają sztucznych barwników ani substancji wzmacniających smak.

 

Więcej informacji: 

Facebook: 8in1 & Furminator – Zostańmy przyjaciółmi

www.topfordog.pl

Media Connect Wiemy, jak wypracować i umocnić pozytywny, silny wizerunek Twojej firmy, marki, produktu. Tworząc strategię PR sięgamy zarówno po sprawdzone metody jak i nowatorskie pomysły. Stale poszukujemy nowych narzędzi Public Relations. Do realizacji założonego celu PR wykorzystujemy synergię pomiędzy doradztwem strategicznym a budowaniem poparcia wśród autorytetów i aktywnością o charakterze media relations. Jesteśmy partnerem dla naszych klientów tworząc relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.