Home Agd FIBARO prezentuje swój najnowszy moduł – Dimmer 2

FIBARO prezentuje swój najnowszy moduł – Dimmer 2

FIBARO prezentuje swój najnowszy moduł – Dimmer 2

Fibar Group, wiodący producent innowacyjnego systemu automatyki budynkowej  o nazwie FIBARO, wprowadza na rynek najnowszy mikromoduł Dimmer 2. To inteligentne urządzenie płynnie reguluje przepływ prądu i natężenie oświetlenia dowolnego typu.  Dimmer 2 pozwala sterować oświetleniem domowym w najbardziej optymalny sposób i zmniejszyć zużycie energii. Automatycznie rozpoznaje podłączone obciążenie i jest zabezpieczony przed przeciążeniem lub zwarciem. W Polsce cena detaliczna urządzenia wynosi 299 zł brutto.

Specyfikacja Techniczna
Dimmer 2  jest kompatybilny z protokołem Z-Wave Plus i zawiera Chip Z-wave 500. Produkt został przetestowany i certyfikowany pod względem jakości i bezpieczeństwa w restrykcyjnych laboratoriach DEKRA i organizacji Z-Wave. Interesującą cechą urządzenia jest wbudowana dioda informująca o stanie urządzenia.

Rewolucja w zarządzaniu scenami

Najnowszy produkt FIBARO oferuje bardzo intuicyjne zarządzanie scenami. Użytkownik może uruchomić scenę za pomocą jednego z przycisków przełącznika. Aktywacja wybranej sceny staje się więc tak prosta, jak zwykłe włączenie światła.

Pomiar zużycia energii

Nowy Dimmer 2 umożliwia również pomiar zużycia energii w naszych mieszkaniach. Wyniki przedstawione są  w postaci przejrzystych wykresów i diagramów, które pomogą obniżyć użytkownikom miesięczne rachunki za prąd.Bezpieczeństwo

Ponadto, Dimmer 2 posiada wiele stopni zabezpieczeń, które uchronią urządzenie przed przegrzaniem, przeciążeniem i spadkiem napięcia.

Kontrola nad różnymi źródłami światła

Dimmer 2 jest zaawansowanym urządzeniem, które jako pierwsze na rynku posiada tryb sterowania zboczem narastającym i opadającym –  co daje użytkownikowi większą swobodę wyboru i umożliwia zarządzanie większą ilością różnych źródeł światła.

Łatwe zarządzanie

Nowe menu konfiguracji znacznie upraszcza zarządzanie Dimmerem 2. Za jego pomocą można skalibrować urządzenie, sprawdzić zasięg sieci Z-Wave lub zaktualizować oprogramowanie. Wbudowana dioda jest źródłem cennych informacji podczas procesu instalacji.
Dimmer 2 to najnowszy i najbardziej zaawansowany produkt do kontroli, ściemniania i zarządzania różnymi źródłami światła w naszych mieszkaniach. Ten, oparty na Z-Wave Plus, w pełni przetestowany i certyfikowany produkt, zmieni wkrótce koncepcję zarządzania światłem.

 Dimmer2