Prezent z opcją wyboru


Chociaż brzmi to nieprawdopodobnie, czasami największą trudność sprawia nam znalezienie prezentu dla osoby, którą znamy najlepiej. To właśnie najbliższym chcemy ofiarować coś naprawdę wyjątkowego. Jeśli w tym roku chciałbyś zaskoczyć wszystkich swoją pomysłowością, mamy dla Ciebie podpowiedź.

 

Czy znasz uczucie zawodu kiedy widzisz, że osoba przez Ciebie obdarowana nie jest zadowolona z prezentu? Czy czasami okazuje się, że wielogodzinna tułaczka po zatłoczonych galeriach handlowych w poszukiwaniu idealnego podarunku nie przyniosła oczekiwanych rezultatów? Rozwiązaniem tego problemu może okazać się pozostawienie obdarowanemu pewnej swobody wyboru. Super Prezenty dają taką możliwość, a zakupu można dokonać w internecie – wygodnie i bez wychodzenia z domu.

 

Zestaw pełen możliwości

Może ktoś z Twoich bliskich marzy o ekscytującej jeździe Lotusem Super Seven lub o driftingu? A może chciałby spróbować swoich sił na FlyBoardzie? Zestaw podarunkowy SUPERemocje oferuje bogatą paletę możliwości dla osób lubiących silne wrażenia i przypływ adrenaliny. Zawiera wszystko to, co uwielbiają entuzjaści wszelkich aktywności. Dzięki możliwości wyboru, obdarowany sam zdecyduje, która z atrakcji najbardziej mu odpowiada i której z nich najbardziej chciałby spróbować, dlatego nie ma możliwości zaliczenia prezentowej „wpadki”. Jeśli planujesz podarunek dla energicznej i bardzo żywiołowej osoby, taki prezent na pewno spełni jej oczekiwania.

 

Bez względu na to, kim jest osoba obdarowywana, zestaw podarunkowy będzie najlepszą opcją prezentową w sytuacji, kiedy chcesz pozostawić komuś pewną swobodę wyboru. Spośród kilkudziesięciu zebranych propozycji, na pewno trafi się jedna, wymarzona oferta. Obdaruj swoich bliskich możliwością przeżycia niezapomnianych chwil i spraw im radość w tym wyjątkowym, świątecznym czasie.

Więcej informacji o ofercie Super Prezentów: http://www.superprezenty.pl/zestawy-podarunkowe

 

***

Firma Super Prezenty Sp. z o.o. weszła na polski rynek w lutym 2012 roku. Jest częścią międzynarodowego koncernu Gera Dovana, mającego swoje filie na Litwie, Łotwie, Białorusi i w Rosji. Firma wychodząc naprzeciw preferencjom konsumentów, przeprowadziła rebranding logotypu, dostosowując go do polskiego rynku. Spółka posiada międzynarodowe doświadczenie w handlu detalicznym oraz e-commerce. W swojej ofercie posiada dziesiątki przeżyć, zarówno ekstremalnych, jak również odprężających czy edukacyjnych dla dzieci. Prowadzi sprzedaż internetową oraz stacjonarną w największych centrach handlowych w Warszawie: Reduta, Targówek, Galeria Mokotów oraz Fashion House Piaseczno. Strona internetowa: www.superprezenty.pl