Pro Progressio i JLL rozpoczyna współpracę


Fundacja Pro Progressio, wspierająca rozwój branży outsourcingowej i międzynarodowa firma doradcza JLL, świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, podpisały umowę o współpracy.

Istniejąca od prawie dwóch lat Fundacja Pro Progressio wspólnie z krajowymi firmami, instytucjami publicznymi, prywatnymi oraz międzynarodowymi organizacjami pomaga przedsiębiorcom korzystać z usług outsourcingowych w rozwoju i prowadzeniu działalności gospodarczej. Z Fundacją współpracują m.in. firmy szkoleniowe, doradcze, rekrutacyjne, deweloperzy, uczelnie wyższe, jak również indywidualni eksperci branżowi. W lipcu do grona członków Klubu Outsourcingu prowadzonego przez Fundację Pro Progressio dołączyła międzynarodowa firma doradcza JLL. Współpraca ma na celu wsparcie rozwoju sektora usług dla biznesu w Polsce oraz promocję dobrych praktyk z tego obszaru.

„Cieszymy się, że JLL, obchodzący w tym roku 20-lecie działalności w Polsce, zdecydowała się na współpracę z Pro Progressio. Fakt, że firma z tak bogatą tradycją i mająca na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, m.in. tytuł Firmy Dekady 2003-2013, jest naszym partnerem, świadczy o skuteczności proponowanych przez nas rozwiązań i kompetencjach, które posiadamy.” – powiedział Wiktor Doktór, Prezes Fundacji Pro Progressio.