Home Bez kategorii Rodzinne przytulanie w NoVa Park

Rodzinne przytulanie w NoVa Park

Rodzinne przytulanie w NoVa Park

Już 25 i 26 października w godzinach 13.00-18.00 NoVa Park zaprasza po niezapomnianą dawkę uścisków i darmowych przytulańców, a wszystko to w ramach akcji „Przytulny październik”! W programie wydarzenia warsztaty plastyczne dla dzieci, pokazy tańca i jogi, przytulne studio fotograficzne oraz maraton robienia na drutach, czyli akcja charytatywna prowadzona przez aktorkę Annę Guzik na rzecz Stowarzyszenia Osób z Autyzmem, w którą – wspólnie z zawodnikami Stali Gorzów – może włączyć się każdy.

W sobotnie popołudnie w godzinach 13.00-18.00 najmłodsi klienci NoVa Park będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych, podczas których robić będą maskotki-misie z przytulnych materiałów takich jak filc czy plusz. Na uczestników wydarzenia czekać będzie także specjalne studio fotograficzne, gdzie będzie można zrobić sobie zdjęcie pośród licznych maskotek i poduszek. Niespodzianka spotka także wszystkich mieszkańców Gorzowa, którzy wybiorą się na spacer po nadwarciańskim bulwarze – będzie wiele okazji do przytulania!

Z kolei niedziela w NoVa Park upłynie na akcji charytatywnej na rzecz Stowarzyszenia Osób z Autyzmem. Inicjatywę polegającą na wydzierganiu jak najdłuższego szalika wesprą zawodnicy Stali Gorzów wraz z trenerem, a do maratonu robienia na drutach może przyłączyć się każdy. Finał akcji odbędzie się o godzinie 18.00, kiedy to prowadząca akcję – aktorka Anna Guzik – zmierzy wydziergany szalik, a dyrekcja NoVa Park wręczy symboliczny czek przedstawicielowi Stowarzyszenia na rzecz Osób z Autyzmem opiewający na kwotę wyliczoną zgodnie z następującym przelicznikiem: 1 metr wydzierganego podczas akcji szalika to 10 złotych na wsparcie fundacji. Wydarzenie uatrakcyjnią pokazy tańca oraz jogi w parach, a także warsztaty taneczne i koncert życzeń.

„Październikowe atrakcje w NoVa Park będą mieć swój finał w postaci akcji ‘Przytulny październik’, która odbędzie się już w najbliższy weekend. Udowodnimy, że Gorzowianie uwielbiają się przytulać i potrafią pomagać innym. Jestem przekonana, że 25 i 26 października, każdy kto odwiedzi nasze centrum zarazi się pozytywną energią i z chęcią włączy się do wspólnej zabawy” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

Dwudniowy event jest zwieńczeniem kolejnej odsłony akcji „Doceniamy, nagradzamy”, w której na klientów czeka prawie 1000 przytulnych upominków. Tylko do najbliżej niedzieli – 26 października – za każde 55 złotych wydane w NoVa Park można otrzymać pluszowego misia, poduszkę dekoracyjną lub poduszkę dla kierowcy!Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” dostępny jest na stronie internetowej www.nova-park.pl.

Patronat medialny nad akcją charytatywną – Maraton robienia na drutach – objęło Radio ESKA Gorzów.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl