Sposoby na podkręcenie emocji jesienią


Coraz krótsze i chłodniejsze dni, coraz mniej ciepłych promieni słońca. Taka aura potrafi skutecznie popsuć nam nastrój. Jaka jest recepta na jesienną nudę? Zastrzyk adrenaliny!

 

Jesienią jesteśmy narażeni na niedobór naturalnego światła, dlatego często zmagamy się ze spadkiem nastroju. Ta przykra dolegliwość, znana powszechnie jako depresja sezonowa, nie powinna być pielęgnowana w zaciszu czterech ścian – zwłaszcza, że są proste metody na to, aby stawić jej czoła. Spacery, czytanie książek czy spotkania z przyjaciółmi to konwencjonalne sposoby na poprawę samopoczucia. A gdyby tak postawić na coś mocniejszego… ?

 

Falowanie i spadanie

Skok ze spadochronem z samolotu to niewątpliwie wyjątkowe przeżycie, jednak wymaga nie lada odwagi. Jego alternatywą może być unoszenie się w aerotunelu, który zapewnia emocje porównywalne z tymi, które występują przy skakaniu ze spadochronem. Tunel aerodynamiczny nazywany jest również symulatorem lotów. Ideą jego działania jest wytworzenie strumienia powietrza, który dzięki odpowiedniej sile i prędkości zapewnia efekt przełamania bariery grawitacji. Niezaprzeczalnymi atutami aerotunelu są niesamowite wrażenia unoszenia się w powietrzu, nieograniczony czas lotu oraz wysoki stopień bezpieczeństwa. Jeśli jednak masz ochotę na poddanie się przyciąganiu ziemskiemu, a bungee uważasz za zbyt niebezpieczne, to skok wahadłowy spełni Twoje oczekiwania. Podczas Swing Jump poczujesz się jak na gigantycznej huśtawce, nagle zatrzymujesz się w powietrzu, aby zaraz potem znów opaść w dół. Wrażenia po skoku z 26 metrów będą niezapomniane!

 

Mistrz kierownicy

Jazda samochodem po leśnych bezdrożach, głębokich kałużach i innych trudnych elementach ukształtowania terenu, może być wielkim wyzwaniem. Off-road to propozycja dla tych, którzy chcą sprawdzić się w ekstremalnych warunkach. W towarzystwie wykwalifikowanego instruktora przetestujesz swoją umiejętność panowania nad autem specjalnie przystosowanym do ostrej jazdy. Jeśli bardziej niż leśne szlaki kręcą Cię niesamowita szybkość i jazda na torze, możesz zostać pasażerem samochodu prowadzonego przez profesjonalnego driftera. Zapniesz pasy i zobaczysz jak niezwykłe umiejętności kierowcy będą wciskać Cię w fotel podczas jazdy „bokiem” w super szybkim BMW. Nie lubisz biernie patrzeć na innych? Możesz sam zasiąść za kółkiem kultowego Subaru Impreza i poczuć się jak najlepszy kierowca świata za sterami tej potężnej, stalowej bestii!

 

Aktywna jesień w zasięgu ręki

Do ucieczki przed zimową depresją, w świat ekstremalnych przeżyć, wybierz się sam lub w towarzystwie rodziny czy znajomych. A może jest ktoś, komu chciałbyś zafundować niesamowite doznania w aerotunelu bądź na off-roadzie? W poszukiwaniu inspiracji na ekstremalne, jesienne przeżycia pomoże Ci strona www.superprezenty.pl. Odgoń chandrę ze swojego otoczenia solidnym zastrzykiem adrenaliny!