Home Bez kategorii Super Prezenty dostępne w Empiku

Super Prezenty dostępne w Empiku

Firma Super Prezenty, dostarczająca niezapomnianych przeżyć, rozpoczęła współpracę z siecią warszawskich sklepów Empik.

 

Już od września w wybranych 10 salonach Empik będzie można zapoznać się z różnorodną ofertą ekstremalnych, kulinarnych lub podniebnych przeżyć w postaci kart podarunkowych lub zestawów. Do tej pory oferta firmy Super Prezenty dostępna była w sklepie internetowym oraz w kilku warszawskich centrach handlowych: Reduta, Targówek i Galeria Mokotów. Wspólne działania z siecią Empik to kolejny krok w kierunku dalszego rozwoju firmy i możliwość dotarcia do jeszcze większego grona klientów. 

Mamy przemyślaną wizję rozwoju firmy w Polsce, bazujemy na naszych doświadczeniach z innych rynków Europy. Jesteśmy obecni na rynkach: łotewskim, rosyjskim oraz litewskim, na którym nasza grupa – Gera Dovana, od 2007 roku jest absolutnym liderem w sektorze kart prezentowych. Naszą działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2012 roku. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy i spełniamy marzenia naszych klientów. Cieszymy się z rozpoczętej współpracy z Empikiem i jesteśmy pewni, że będzie ona bardzo owocna. Dzięki tej kooperacji będziemy mogli pomóc w spełnianiu jeszcze większej ilości marzeń.- mówi Ernestas Vasiliauskas, prezes firmy Super Prezenty.

 

Rozpoczętą współpracę z Empikiem wesprze kampania outdoorowa w Warszawie oraz działania PR w mediach tradycyjnych i internetowych. Więcej informacji o firmie Super Prezenty i kampanii można znaleźć na stronie: http://www.superprezenty.pl/">

kyo