Home Bez kategorii Think Pink czyli pamiętaj o profilaktyce

Think Pink czyli pamiętaj o profilaktyce

Rak piersi jest drugim najczęściej diagnozowanym nowotworem na świecie – statystycznie zmaga się z nim co 20 kobieta. W Polsce rocznie wykrywa się ok. 15 tysięcy przypadków zachorowań. Wczesna diagnostyka znacząco zwiększa szanse na całkowite wyzdrowienie, dlatego tak ważne jest regularne samobadanie piersi.

Październik, jako miesiąc walki z rakiem piersi, jest doskonałą okazją do przypominania kobietom o znaczeniu regularnych badań profilaktycznych piersi i szybkim reagowaniu w przypadku wykrycia jakichkolwiek niepokojących zmian. Międzynarodowym symbolem akcji jest różowa wstążka, która w tym roku ozdobi również październikowe pudełko ShinyBox.

Piękna, zdrowa i świadoma

Marka ShinyBox, która jest blisko kobiet i ich potrzeb, dołącza się do tej międzynarodowej inicjatywy przypominając kobietom, że dbanie o urodę to również dbanie o zdrowie. Na przykład podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych warto również samej zbadać swoje piersi pod kątem wszelkich nieprawidłowości – idealnym na to czasem może być np. wieczorne wcieranie kosmetyku pielęgnacyjnego do biustu.Jak co miesiąc zestaw ShinyBox Think Pink zawiera starannie wyselekcjonowane produkty, które pozwolą każdej kobiecie poczuć się piękną, zadbaną i przede wszystkim świadomą tego, jak bardzo jej zdrowie zależy od niej samej.

Razem przeciwko chorobie

Podczas obchodów międzynarodowego miesiąca walki z rakiem piersi, media oraz wiele innych instytucji, włącza się w propagowanie wszelkich działań profilaktycznych. Może to właśnie ten czas okaże się dla niektórych Pań właściwym momentem na przełamanie swojego lęku i poddanie się badaniom? ShinyBox Think Pink zachęca wszystkie kobiety do dbania nie tylko o wygląd zewnętrzny, ale również o swoje zdrowie.

***

ShinyBox to pięknie zapakowane pudełko ze starannie wyselekcjonowanymi nowościami kosmetycznymi, dostarczane bezpośrednio do Twoich drzwi każdego miesiąca. ShinyBox umożliwia zapoznanie się z najnowszymi produktami polskich i zagranicznych marek kosmetycznych. Więcej informacji: http://shinybox.pl/

kyo