Home Biznes 3,4 proc. na Lokacie Extra w Meritum Banku

3,4 proc. na Lokacie Extra w Meritum Banku

Meritum Bank wprowadza do oferty półroczną Lokatę Extra dla nowych środków, która zapewnia zysk na poziomie 3,4 proc. w skali roku. Nowa propozycja Banku jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku.

 

Lokata Extra jest przeznaczone dla osób, które zdecydują się zdeponować w Meritum Banku nowe środki, czyli nadwyżki nad wysokością salda, rachunków ROR i rachunków oszczędnościowych oraz pozostałych lokat terminowych, które klient posiadał w Meritum 30 listopada  br.

 Lokatę Extra można założyć przez Internet lub za pośrednictwem aplikacji na smartfony. Osoby preferujące rozwiązania on-line mogą wypełnić wniosek na stronie www.meritumbank.pl lub złożyć odpowiednią dyspozycję po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej. Dyspozycję taką można też złożyć w aplikacji Meritum Bank Mobilny. By założyć lokatę nie jest potrzebna wizyta w oddziale czy podpisywanie dokumentów dostarczonych przez kuriera.

 

Z oferty mogą skorzystać obecni klienci, którzy zdecydują się zwiększyć ilość pieniędzy trzymanych w Meritum, a także osoby, które do tej pory nie korzystały z usług Banku (bez konieczności spełniania dodatkowych wymogów, takich jak założenie konta osobistego).

 

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty. Minimalna kwota lokaty wynosi 1000 zł.