4 proc. na Lokacie Extra w Meritum Banku


Meritum Bank oferuje 4 proc. w skali roku na nowej, 3-miesięcznej Lokacie Extra przeznaczonej dla osób, które szukają atrakcyjnych możliwości ulokowania większych kwot. Tak wysokie oprocentowanie Bank zapewnia bowiem klientom, którzy zdecydują się powierzyć mu minimum 100 tys. zł. W przypadku niższych kwot, oferuje depozyty 4‑ i 6‑miesięczne o oprocentowaniu do 3,7 proc. w skali roku. Wszystkie lokaty można założyć za pośrednictwem strony internetowej Banku.

Propozycja Meritum Banku dotyczy nowych środków zdeponowanych w Banku, czyli nadwyżki nad wysokością salda, rachunków ROR i rachunków oszczędnościowych oraz pozostałych lokat terminowych, które klient posiadał w dniu 28 maja br. Mogą z niej skorzystać obecni klienci, który zdecydują się zwiększyć ilość pieniędzy trzymanych w Meritum, a także osoby, które do tej pory nie korzystały usług Banku (bez konieczności spełniania dodatkowych wymogów takich jak założenie konta osobistego).

Z reguły wysokooprocentowane lokaty posiadają górne limity kwotowe w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Meritum Bank wybrał inne podejście i nagradza bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem tych klientów, którzy zdecydują się przeznaczyć na lokatę jednorazowo większą sumą pieniędzy – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów transakcyjnych i depozytowych Meritum Banku.

Minimalna kwota wymagana do założenia lokaty to 100 000 zł. Klient może założyć dowolną liczbę Lokat Extra. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty.

Lokatę Extra można założyć w Internecie wypełniając wniosek na stronie www.meritumbank.pl, bez potrzeby wizyty w oddziale, czy podpisywania dokumentów dostarczonych przez kuriera. 

,