4 proc. na „Lokacie na czas” w aplikacji Meritum Bank Mobilny


„Lokaty na czas” to nowa propozycja Meritum Banku dedykowana użytkownikom aplikacji mobilnej. Wysokooprocentowane depozyty będą pojawiać się w ofercie Meritum cyklicznie, ale będą dostępne jedynie przez kilka godzin w wybranym przez Bank dniu. Dzisiaj, osoby korzystające z aplikacji Meritum Bank Mobilny mogą założyć 3-miesięczną „Lokatę na czas” o oprocentowaniu 4 proc. w skali roku.

Lokaty na czas to oferta Meritum Banku dla osób poszukujących atrakcyjnie oprocentowanych depozytów, dostępna przez krótki czas na zasadzie „happy hours”. Użytkownicy aplikacji Meritum Bank Mobilny będą otrzymywać powiadomienia PUSH oraz SMS z informacją o parametrach tej lokaty. Po otrzymaniu powiadomienia klient może od razu otworzyć lokatę przez aplikację mobilną.

Pierwsza z serii „Lokat na czas”, 3-miesięczna lokata o oprocentowaniu 4-proc. w skali roku pojawi się w ofercie Meritum Banku jeszcze dzisiaj.

– Lokaty na czas ze względu na swoją ograniczoną w czasie dostępność idealnie pasują do mobilnego kanału sprzedaży. Klienci mają cały czas pod ręką swoje telefony komórkowe, co pozwala im szybko reagować na oferty Banku. Chwytanie okazji do założenia atrakcyjnej lokaty dzięki aplikacji mobilnej jest zatem czymś naturalnym – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów transakcyjnych i depozytowych Meritum Banku. – „Lokaty na czas” będą pojawiać się w naszej aplikacji mobilnej cyklicznie – dodaje. 

Aplikacja Meritum Bank Mobilny pozwala na szybkie i wygodne założenie lokaty. Minimalna kwota „Lokaty na czas” to 1 000 zł, zaś maksymalna – 10 000 zł. W danym dniu można założyć tylko jedną „Lokatę na czas”, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby w kolejnej edycji założyć następną. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty.

Dodatkowo, Meritum Bank planuje w najbliższym czasie zaoferować użytkownikom aplikacji mobilnej bardzo konkurencyjne kursy wymiany walut, w ramach rozwiązania e-Kantor. Również ta propozycja będzie działać na zasadzie „happy hours”. Klienci będą otrzymywać powiadomienia na swoje telefony komórkowe o bardzo atrakcyjnych kursach walut, które będą obowiązywać tylko przez kilka godzin.

Aplikacja Meritum Bank Mobilny umożliwia klientom pełny dostęp do ich finansów, w tym sprawne przełączanie się między profilem firmowym i osobistym, bez potrzeby odrębnego logowania. Aplikacja zapewnia pełną paletę transakcji, które mogą być zlecane za pomocą telefonu. Klient indywidualny oraz przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą może również za jej pośrednictwem, w pełni mobilnie, założyć rachunek bankowy, nawet w 15 minut.

Aplikację można pobrać z Google Play oraz App Store. Jest ona dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm korzystających ze smartfonów z systemem operacyjnym Android (wersja 2.3 i wyższe) lub iOS (wersja 5 i wyższe).