Akcja „Dzień dobry dla urody” w Centrum Handlowym Osowa


Już w najbliższy weekend, 25-27 kwietnia, Centrum Handlowe Osowa zaprasza do udziału w wiosennej akcji rabatowej „Dzień dobry dla urody”. Z tej okazji wielu najemców gdańskiej galerii przygotowało atrakcyjne promocje sięgające nawet -70%.

Na klientów, którzy w tych dniach odwiedzą Centrum Handlowe Osowa czekają wyjątkowe okazje. W podróż pomiędzy najnowszymi kolekcjami zapraszają m.in. Camaïeu, Gatta, Go Sport czy HiMountain. Rabatów na wyciagnięcie ręki można szukać również w takich sklepach jak: Swiss, Wojas, Yves Rocher, Sephora, Monnari, Mohito, Kemer, Lee Wrangler czy Deichmann. Będzie to doskonała okazja do stworzenia wiosennej stylizacji czy zakupu kosmetyków do słonecznego makijażu w atrakcyjnych cenach.

Najbliższy weekend to kolejna akcja rabatowa w Centrum Handlowym Osowa. Jestem przekonana, że i tym razem promocje sięgające -70% przyciągną wielu klientów, chętnych zakupić modne akcesoria pozytywnie nastrajające na wiosnę za nieduże pieniądze. Bogata oferta naszych najemców z pewnością sprawi, że każdy wyjdzie z galerii zadowolony” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Szczegółowe informacje o ofertach specjalnych dostępne są na stronie Centrum Handlowego Osowa – www.chosowa.pl.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl