Home Biznes Ankieta Badania Potencjału – konsultacje w ramach ŚTP!

Ankieta Badania Potencjału – konsultacje w ramach ŚTP!

Ankieta Badania Potencjału – konsultacje w ramach ŚTP!


Ankieta Badania Potencjału, rewolucyjne narzędzie opracowane we współpracy z Agencją Managerską VIP for You, zaprasza do udziału w bezpłatnych konsultacjach o tematyce „Doświadczenie na szkolenie” organizowanych w ramach 8 Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w dniach 16-22.11.2015 r.!

 

Ankieta Badania Potencjału – nowe, rewolucyjne narzędzie przeznaczone do oceny okresowej pracowników firmy oraz organizacji, wykorzystywane przez hr-owców oraz coachów!
Szkolenia są niezbędnym elementem rozwoju osobistego i zawodowego. Może szukasz odpowiedniego szkolenia, może potrzebujesz nowych narzędzi do prowadzenia skzoleń, a może to jest właśnie droga dla Ciebie?

Zapraszamy na konsultacje w dniach 16-22.11.br. podczas 8 Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości!
Zadaj pytanie i prześlij je na adres rozwoj@vip4u.pl!

Więcej na stronie:
http://www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl/wydarzenia/doswiadczenie-na-szkolenie.htmlAnkieta Badania Potencjału to nowe, rewolucyjne narzędzie stworzone przez doświadczony zespół zawodowo zajmujący poprawą relacji w mikro i makro przedsiębiorstw, posiadającym w tym ponad 20 letnie doświadczenie. Ze względu na swoją formułę jest ona idealna do opracowywania analiz mających na celu poprawę funkcjonowania organizacji względem sześciu głównych jej aspektów:
1. oceny wewnętrznej;
2. identyfikacji pracowników z firmą;
3. oceny komunikacji;
4. potencjału rozwojowego;
5. znajomości kierunku rozwojów;
6. potrzeb szkoleniowych pracowników.

Ankieta Badania Potencjału umożliwia ewaluację względem uprzednio otrzymanych wyników, przez co wprowadzenie zmian, schematów postępowania, struktury organizacyjnej nigdy nie było tak proste! Co jest jednak szczególnie istotne, cechą charakterystyczną Ankiety Badania Potencjału jest jej koszt w porównaniu z innymi, klasycznymi metodami analizy.

Ankieta Badania Potencjału doskonale sprawdza się w roli narzędzia:
-do uzupełnienie okresowych ocen pracowniczych; 
-do tworzenia raportów kwartalnych;
-do ewaluacji miejsc pracy;
-do określenia wspólnej wizji oraz misji firmy i jej pracowników; 
-do stworzenia strategii długoterminowej w zgodzie z oczekiwaniami oraz wyobrażeniami osób zatrudnionych w organizacji, w celu zachowania przez nią szeroko pojętej spójności wizerunkowej.

W celu poznania szczegółów zapraszamy na stronę:
http://www.vip4u.pl/ABP/

Po szczegóły oferty zadzwoń lub napisz:
+48 722 11 4000         hr@vip4u.pl
+48 784 368 878         projekty@vip4u.pl
 Pamiętaj, sukces zależy wyłącznie od właściwej decyzji!