AXIT Liderem Nowych Technologii 2014


Firma AXIT została wyróżniona tytułem Lidera Nowych Technologii® 2014 za całokształt prowadzonych działań oraz wdrażanie produktów nowej generacji.

Tytuł ten przyznawany jest w oparciu o dynamikę rozwoju firmy z ostatnich 5 lat. Podstawowym kryterium oceny jest innowacyjność przedsięwzięcia i wpływ innowacji na rozwój, jakość i postęp w branży.

– Jest nam niezmiernie miło, że nasze dotychczasowe działania zostały docenione, a przynależność do elitarnego grona liderów Nowych Technologii  dynamicznie rozwijających się firm – dodatkowo wesprze nasze pozytywne relacje z partnerami biznesowymi. Duże zaangażowanie, otwartość oraz niezłomne dążenie do celu motywują nas do ciągłego rozwoju i doskonalenia naszej platformy AX4. – powiedział Artur Zgoda, członek zarządu AXIT  i wiceprezes polskiego oddziału firmy.

Celem programu Lider Nowych Technologii® jest wyłonienie i nadawanie tytułu firmom wdrażającym innowacyjne rozwiązania oraz nowe technologie, których działanie zapewnia rozwój całej gospodarki. Wyróżnienie to otrzymują firmy podążające za trendami na rynku, które spełniają wymagania współczesnych klientów pod względem jakości usług i rozwiązań przyjaznych dla biznesu.

 Tylko przedsiębiorstwa reprezentujące najwyższy poziom technologiczny mogą liczyć na wyróżnienie w Programie Lider Nowych Technologii®. Promuje on rozwiązania nowoczesne, bezpieczne, służące rozwojowi oraz promocji nowoczesnego biznesu, podnosząc standardy rynkowe. Nasze rozwiązania dla logistyki: Platforma AX4 w technologii chmury obliczeniowej AX4 Open – innowacyjna modułowa aplikacja do realizacji projektów przez własne zasoby działu IT i logistyki klienta, są tego bardzo dobrymi przykładami. – podsumował A. Zgoda. 

Program Lider Nowych Technologii® od 5 lat cieszy się popularnością i jest ceniony w najważniejszych obszarach gospodarki, m.in: IT, przemysłowej, chemicznej oraz budowlanej. W ww. okresie wyróżniono ponad 60 firm i instytucji inwestujących w rozwój najnowszych technologii.

Więcej informacji na: www.axit.pl