Home Biznes BERLIN DÖNER KEBAP w Centrum Janki

BERLIN DÖNER KEBAP w Centrum Janki

BERLIN DÖNER KEBAP w Centrum Janki

W dniu 24 maja w strefie food court podwarszawskiego Centrum Janki nastąpiło otwarcie punktu gastronomicznego BERLIN DÖNER KEBAP. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 155 m2.

BERLIN DÖNER KEBAP to format należący do kategorii casual restaurant, oparty na wysokiej jakości produktu i szybkiej obsłudze klienta. Większość składników do produkcji dań w lokalu BERLIN DÖNER KEBAP – mięso, przyprawy, jogurty i wypieki – importowana jest z Berlina, europejskiej stolicy kebapa, z kolei warzywa pochodzą z rodzimych upraw.

„Kolejny najemca w strefie restauracyjnej Centrum Janki to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którym chcemy zapewnić dostęp do jak największej liczby lokali gastronomicznych oferujących dania o różnorodnych smakach. Coraz popularniejszy w Polsce kebap z pewnością przypadnie do gustu naszym klientom” – mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Janki.

BERLIN DÖNER KEBAP zlokalizowany jest w sąsiedztwie lodziarni Grycan oraz restauracji Olimp.Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Cinema City Poland – CC Spółka z o.o., spółka komandytowo-akcyjna, Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl