Home Biznes By Dziubeka wchodzi do Centrum Janki

By Dziubeka wchodzi do Centrum Janki

By Dziubeka wchodzi do Centrum Janki

W piątek 30 maja do grona najemców podwarszawskiego Centrum Janki dołączyło stoisko polskiej marki biżuteryjnej By Dziubeka. Nowy najemca operuje na powierzchni 9 m2.

Firma By Dziubeka istnieje od 2006 roku, a jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek – głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. Biżuteria By Dziubeka eksportowana jest do 15 krajów Unii Europejskiej, Rosji, Mongolii, Ameryki i Australii. W ofercie marki znajdują się oryginalne naszyjniki, topowe bransoletki, okazałe kolczyki, kokieteryjne wisiory oraz eleganckie broszki.

„By Dziubeka to kolejna marka biżuteryjna w ofercie naszego centrum. Jestem pewna, że nowoczesne i podążające za trendami kolekcje By Dziubeka przypadną do gustu odwiedzającym nas fashionistkom, które zdecydują się na zakup wyjątkowego upominku poprawiającego humor czy ożywiającego niejedną modową stylizację” – mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Janki.

Stoisko By Dziubeka zlokalizowane jest w sąsiedztwie stoiska z kosmetykami ZIAJA, przed lokalem z odzieżą dziecięcą Tape à l'oeil.Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Cinema City Poland – CC Spółka z o.o., spółka komandytowo-akcyjna, Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl