Home Biznes Centrum Handlowe NoVa Park sponsorem elitarnym Klubu Sportowego Stal Gorzów

Centrum Handlowe NoVa Park sponsorem elitarnym Klubu Sportowego Stal Gorzów

Centrum Handlowe NoVa Park sponsorem elitarnym Klubu Sportowego Stal Gorzów

NoVa Park zostało oficjalnym sponsorem elitarnym Klubu Sportowego Stali Gorzów. Oprócz rocznej umowy sponsoringowej, NoVa Park i Stal Gorzów podpisały również umowę najmu, na mocy której już w kwietniu w NoVa Park zostanie otwarty największy w Gorzowie, ponad 200-metrowy, sklep klubowy Stali Gorzów.

Umowa o sponsoringu pomiędzy NoVa Park i siedmiokrotnym drużynowym mistrzem Polski przewiduje m.in. wykorzystywanie marki Stal Gorzów i wizerunku zawodników w działaniach komunikacyjnych i promocyjnych prowadzonych przez NoVa Park. Gorzowskie centrum objęło także wyłączny patronat nad Sektorem Rodzinnym na stadionie Stali Gorzów, gdzie podczas każdego meczu będzie przeprowadzać rodzinne animacje dla dzieci.

„Zdajemy sobie sprawę, że żużel to najpopularniejsza dyscyplina sportowa w regionie, którą kochają również klienci NoVa Park, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć klub Stal Gorzów. ‘Żółto-niebiescy’ to nasi sąsiedzi, którzy mają podobną do nas strategię marketingową i grupę docelową. Jesteśmy pewni, że podjęta współpraca przyniesie wiele radości mieszkańcom Gorzowa” – mówi Katarzyna Borowiak, marketing manager Centrum Handlowego NoVa Park.

Do NoVa Park zostanie również przeniesiony sklep klubowy Stali Gorzów. Nowy najemca zajmie lokal o powierzchni ponad 200 m2, gdzie kibice będą mogli nabyć bilety i gadżety klubowe, a także wypocząć w specjalnej Strefie Kibica, przeznaczonej zarówno dla młodszych, jak i starszych kibiców gorzowskiego klubu.„Cieszymy się, że NoVa Park zdecydował się zostać sponsorem elitarnym naszego zespołu. Wierzymy, że to początek długofalowej współpracy, która będzie odpowiedzią na potrzeby kibiców i mieszkańców Gorzowa oraz regionu, którym zależy na jak największej liczbie zwycięstw Stali Gorzów” dodaje Ireneusz Maciej Zmora, prezes Stali Gorzów.

Współpraca NoVa Park ze Stalą Gorzów rozpocznie się wraz z początkiem kwietnia. Umowa sponsorska została podpisana do końca 2014 roku.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl