Centrum Handlowe NoVa Park z nowymi umowami najmu


W czerwcu doszło do podpisania umów najmu, na mocy których wkrótce do grona najemców gorzowskiego NoVa Park dołączą marki ESOTIQ oraz Lee Cooper/Levis. Otwarcie lokali nastąpi w nadchodzących miesiącach.

ESOTIQ, marka ekskluzywnej bielizny skierowanej do nowoczesnych i eleganckich kobiet, będzie operować na powierzchni blisko 50 m2. Obecnie sieć salonów ESOTIQ liczy ponad 190 salonów na terenie Polski.

Lee Cooper/Levis zajmie lokal o powierzchni ponad 150 m2. W sklepie dostępne będą kolekcje dwóch marek jeansowych – angielskiej Lee Cooper oraz amerykańskiej Levi’s.

„Kolejne znane i lubiane marki zdecydowały się na otwarcie lokali i poszerzenie oferty modowej naszego centrum handlowego. Cieszymy się, że NoVa Park i Gorzów Wielkopolski są miejscem interesującym dla najemców– mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

ESOTIQ zlokalizowany będzie na parterze pomiędzy salonami Bershka i Dfashion. Lee Cooper/Levis otworzy się w sąsiedztwie salonu Reserved oraz perfumerii Douglas.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl