Centrum Handlowe Osowa wspiera polskie jabłka


Centrum Handlowe Osowa przyłącza się do akcji społecznej wspierającej polskie jabłka. W weekendy 9-10 sierpnia oraz 16-17 sierpnia na terenie gdańskiej galerii hostessy będą rozdawać klientom polskie jabłka, promując tym samym rodzime owoce.

Zaplanowane wydarzenie zorganizowano w ramach w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej, której celem jest wspieranie polskiego sadownictwa po wprowadzeniu embarga na polskie owoce przez Rosję. Każdy, kto w dniach 9-10 sierpnia oraz 16-17 sierpnia odwiedzi Centrum Handlowe Osowa otrzyma w prezencie pyszne polskie jabłko.

„Centrum Handlowe Osowa chętnie wspiera inicjatywy, które są ważne dla całego społeczeństwa. Tak stało się również tym razem. Postanowiliśmy zorganizować akcję promującą polskie jabłka oraz wspierającą rodzimych sadowników. Zapraszam wszystkich klientów do Osowej po smaczny upominek” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

„Owoc NIEzakazany!” to inicjatywa Polskiej Rady Centrów Handlowych, wpisująca się w kampanię zapoczątkowaną przez redakcję „Pulsu Biznesu”.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajdują się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi oraz specjalna strefa dla rowerów, zlokalizowana na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska S.A.

www.chosowa.pl

,