Home Biznes Centrum Handlowe RONDO wspiera polskie jabłka

Centrum Handlowe RONDO wspiera polskie jabłka

Centrum Handlowe RONDO wspiera polskie jabłka

Centrum Handlowe RONDO przyłącza się do akcji społecznej wspierającej polskie jabłka. W weekendy 9-10 sierpnia oraz 16-17 sierpnia na terenie bydgoskiej galerii hostessy będą rozdawać klientom polskie jabłka, promując tym samym rodzime owoce.

Zaplanowane wydarzenie zorganizowano w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej, której celem jest wspieranie polskiego sadownictwa po wprowadzeniu embarga na polskie owoce przez Rosję. Każdy, kto w dniach 9-10 sierpnia oraz 16-17 sierpnia odwiedzi Centrum Handlowe RONDO otrzyma w prezencie pyszne polskie jabłko.

„Centrum Handlowe RONDO chętnie wspiera inicjatywy, które spotykają się z dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów, a jednocześnie są ważne dla całego społeczeństwa. Tak stało się również tym razem. Postanowiliśmy zorganizować akcję promującą polskie jabłka oraz wspierającą rodzimych sadowników. Zapraszam wszystkich klientów do RONDA po smaczny upominek” – mówi Katarzyna Najdzik, marketing manager w Apsys Polska, zarządcy Centrum Handlowego RONDO.

Akcja „Owoc NIEzakazany!” to inicjatywa Polskiej Rady Centrów Handlowych, wpisująca się w kampanię zapoczątkowaną przez redakcję „Pulsu Biznesu”.Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to pierwszy obiekt handlowy w Bydgoszczy. Całkowita powierzchnia użytkowa RONDA to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 45 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5 km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl