Centrum Janki wyróżnione Znakiem Jakości KidZone 2013


Centrum Janki, zlokalizowane w Jankach pod Warszawą, zostało uhonorowane Znakiem Jakości KidZone 2013, który przyznawany jest firmom wprowadzającym nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce. Centrum Janki to jedno z pierwszych centrów handlowych w Polsce, które otrzymało certyfikat KidZone.

 

Przyznany Centrum Janki Znak Jakości KidZone 2013 jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez centrum w celu dostosowania swoich produktów i usług dedykowanych najmłodszym do najwyższych standardów.

Centrum Janki skrupulatnie dba o wysoką jakość oraz poziom bezpieczeństwa. Systematycznie wprowadza także nowe atrakcje dla najmłodszych klientów centrum. W 2013 roku otwarto na terenie obiektu interaktywną strefę zabaw dla dzieci, wykorzystującą najnowocześniejsze technologie, w tym rozszerzoną rzeczywistość (Augmented Reality). Do dyspozycji najmłodszych w wieku 3-7 lat są: podłoga interaktywna oraz stolik dotykowy, przy których dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię, ćwiczyć refleks oraz rozwijać umiejętności społeczne.

Cieszymy się, że nasze centrum handlowe zostało wyróżnione certyfikatem KidZone. Potwierdza to, że Centrum Janki jest miejscem przyjaznym rodzinom z dziećmi. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby jakość naszych produktów i usług dedykowanych najmłodszym była nadal na jak najwyższym poziomie oraz poszukiwać nowych rozwiązań pro-dziecięcych– mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Patronat honorowy nad Znakiem Jakości KidZone sprawuje Rzecznik Praw Dziecka. Projekt ma na celu wyróżnianie i promocję podmiotów, dla których jakość produktów i usług dla najmłodszych stanowi kluczową wartość.

Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielem Centrum Janki jest spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl

,