Home Biznes Centrum Janki z bezpłatnym Wi-Fi

Centrum Janki z bezpłatnym Wi-Fi

Centrum Janki z bezpłatnym Wi-Fi

W październiku w podwarszawskim Centrum Janki otwarta została specjalna strefa z bezpłatnym dostępem do internetu bezprzewodowego. To kolejne udogodnienie dla klientów, podnoszące komfort robienia zakupów w Jankach.

Darmowe Wi-Fi jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów Centrum Janki. Dzięki publicznemu hot spotowi zlokalizowanemu w specjalnej strefie, każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnego internetu podczas zakupów w Centrum Janki. Sieć Wi-Fi pozwoli  także Centrum na jeszcze bardziej efektywne komunikowanie się ze swoimi klientami.

„Darmowy internet to idealne rozwiązanie dla każdego, kto odwiedza nasze Centrum. W dobie szybkiego rozwoju technologii mobilnych i teleinformatycznych dostęp do sieci jest koniecznością, a Centrum Janki od zawsze stara się odpowiadać na potrzeby klientów XXI wieku. Wprowadzając ułatwienia związane z dostępem do internetu, postawiliśmy także na wygodę naszych klientów” – mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Janki.

Bezpłatna sieć Wi-Fi to kolejne rozwiązanie przygotowane z myślą o klientach. Inne udogodnienia dostępne w Centrum Janki, również dla całych rodzin, to m.in. pokoje rodzinne, zabawki-bujaki, interaktywny plac zabaw dla najmłodszych klientów oraz wypożyczalnia wózków inwalidzkich dla osób niepełnosprawnych.Specjalnie na potrzeby nowej strefy Wi-Fi Centrum Janki zakupiło również specjalnie wyprofilowane meble z myślą o jak największej wygodzie klientów, które kolorystycznie nawiązują do barw obecnych w logotypie centrum. Wykonawcą projektu oraz sieci Wi-Fi w Centrum Janki była firma ACO Solutions, która specjalizuje się m.in. w realizacji kampanii reklamowych w ogólnopolskiej sieci Wi-Fi, dostarczaniu dostępu do internetu oraz budowie lokalnych oraz rozległych sieci teleinformatycznych.

Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Cinema City Poland – CC Spółka z o.o., spółka komandytowo-akcyjna, Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl