Home Biznes D35 z pełną postprodukcją spotu dla MSZ „Polska. Spring into new”

D35 z pełną postprodukcją spotu dla MSZ „Polska. Spring into new”

D35 z pełną postprodukcją spotu dla MSZ „Polska. Spring into new”

Studio filmowe D35 zajęło się pełną postprodukcją najnowszego spotu reklamowego Ministerstwa Spraw Zagranicznych  „Polska. Spring into new”. Reklama powstała w ramach kampanii rządowej promującej Polskę w Europie Zachodniej. Premiera kampanii telewizyjnej w stacji CNN miała miejsce 3 czerwca br., spot będzie emitowany również w BBC, Eurosport i Sky News. 

W 30-sto sekundowym spocie wyreżyserowanym przez Marka Dawida połączone zostały zdjęcia fotografa Chrisa Niedenthala, który jest jednocześnie jego narratorem, oraz obrazy ruchome ukazujące Polaków, jako naród pełen energii, żyjący w nowoczesnym i wolnym Państwie. Całość ma za zadanie pokazać zmiany jakie zaszły w Polsce w ostatnich 25 latach.

To był bardzo ciekawy projekt. Nieszablonowa postać Chrisa Niedenthala, ważne przesłanie, fantastyczny reżyser, z którym praca była czystą przyjemnością. Cieszę się, że mogliśmy brać udział w tym projekcie, tym bardziej, że rzadko zdarza się by polskie produkcje reklamowe miały możliwość tak mocno zaistnieć w ramówkach zachodnich  telewizji. – mówi Marcin Kryjom z  D35.  –  Odpowiadaliśmy za całą postprodukcję; pełną kolor korekcję, online i offline oraz przygotowanie plików emisyjnych dla poszczególnych stacji  Niewątpliwym wyzwaniem był czas, który nas naglił, a musieliśmy połączyć obraz zbierany z czterech kamer. Dzisiaj efekt naszej pracy mogą oglądać widzowie nie tylko w Polsce.Pomysł na zrealizowany przez agencję Saatchi&Saatchi spot został wyłoniony w drodze konkursu. Hasło i nowe logo promocyjne Polski to z kolei dzieło londyńskiego Saffon Brand Consultants.

Spot można zobaczyć na stronie http://www.polska.pl/Swiat,poznaje,Polske,oczami,slynnego,fotoreportera,Kalendarium,5577×4395.html  
 

__________________________________________________________________________

D35 S.A. jest unikatowym studiem filmowym stworzonym przez utalentowanego kolorystę Marcina Kryjoma; powstało na 1800 m2 starej hali montażowej motocykli Osa, która dzisiaj jest częścią SOHO Creative District. Zaprojektowane od podstaw studio D35 łączy w najdrobniejszych detalach funkcjonalności przestrzenne z potrzebami współczesnej branży filmowej. Zespół D35 pracuje
w oparciu o autorski workflow powstały na bazie wieloletnich doświadczeń we współpracy z czołowymi twórcami filmowymi. Studio oferuje usługi w zakresie kompleksowej obsługi dla branży filmowej,  reklamowej i telewizyjnej, w tym pełen support technologiczny i organizacyjno-logistyczny realizowanych projektów. Oprócz licznych realizacji krajowych, D35 jest obecne na rynkach filmowych w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz na rynku wschodnim, a od 2014 roku również na rynku azjatyckim.

Więcej na www.digital35.pl

D35