Home Biznes Dni Otwarte na osiedlu Złota Podkowa

Dni Otwarte na osiedlu Złota Podkowa

Dni Otwarte na osiedlu Złota Podkowa

Firma Rafin Developer organizuje Dni Otwarte na osiedlu Złota Podkowa we Wrocławiu. Będzie to wyjątkowa okazja, żeby poznać gotową inwestycję i zobaczyć zieloną  okolicę ale również by porozmawiać z ekspertami oraz omówić warunki zakupu mieszkania.

Spotkanie z potencjalnymi klientami planowane jest w najbliższy weekend – 12 i 13 września w godzinach 11.00 – 16.00 przy ul. Zwycięskiej, gdzie znajduje się biuro Rafin. Na dni otwarte została przygotowana specjalna oferta cenowa.  Mieszkanie 2-pokojowe na można będzie nabyć w cenie 5181 zł, w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Główne atuty Złotej Podkowy to: wyjątkowo rekreacyjne otoczenie, malownicza architektura oraz pełna infrastruktura w postaci dróg, chodników, placów zabaw i mini parku. Osiedle wyróżnia się dużą ilością zieleni, mieszkańcy mogą cieszyć się zielonymi ogródkami i trasami. Dodatkowo jest ono otoczone hektarami terenów zielonych – w pobliżu znajdują się: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, nieopodal – Park Kleciński oraz Park Południowy. Na spragnionych aktywności w okolicy czekają liczne trasy rowerowe i spacerowe, boiska, siłownie, kluby fitness, korty do gry w tenisa, squasha, czy badmintona. Wkrótce powstanie nowe centrum basenowe w Ślęzy, a na Bielanach – kino Helios.