Dzień Rabatów w Centrum Handlowym Osowa


W piątek 13 czerwca w godzinach od 9.00 do 21.00 Centrum Handlowe Osowa zaprasza na Dzień Rabatów z okazjami sięgającymi nawet -70%. W podziękowaniu za zakupy dokonane podczas akcji, gdańska galeria wręczy klientom upominki w postaci kart podarunkowych o łącznej wartości 5.000 złotych!

Specjalnie dla miłośników zakupowego szaleństwa Centrum Handlowe Osowa przygotowało promocje sięgające nawet -70% na wiosenno-letnie kolekcje najemców. Atrakcyjne rabaty dostępne będą nie tylko w sklepach odzieżowych (m.in. Carry, Benetton, Aryton, Camaieu Jacqueline Riu), ale również w salonach obuwniczych (Bartek, Venezia, Kari, Deichmann) oraz butikach z dodatkami (Kemer, Gatta, Swiss). Specjalne oferty szykują także perfumeria Sephora oraz Yves Rocher, a także najemcy restauracyjni – Cukiernia Sowa, Piekarnia Cukiernia Szydłowski oraz McDonald’s.

Dzień Rabatów w CH Osowa to nie tylko zniżki, ale także prezenty dla pierwszych 100 klientów, którzy dokonają zakupu na kwotę minimum 250 złotych podczas akcji, a następnie okażą paragon w Punkcie Obsługi Promocji. Pula upominków to 100 kart podarunkowych o wartości 50 zł każda.

Nasi klienci uwielbiają akcje rabatowe, dlatego tym razem zapraszamy ich na całodniowe szaleństwo z atrakcyjnymi ofertami przygotowanymi przez naszych najemców. Jesteśmy pewni, że piątek trzynastego będzie szczęśliwy dla naszych klientów i będą mogli cieszyć się upominkami wręczanymi przez nas w podziękowaniu za dokonywane podczas Dnia Rabatów zakupy” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Szczegółowe informacje o dostępnych rabatach oraz regulamin promocji „Dzień Rabatów” dostępne są w siedzibie Organizatora oraz przy specjalnym stoisku na terenie CH Osowa.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl            

 

 

,