Home Biznes Ekskluzywny showroom podłóg i drzwi „Luksusową Marką Roku”

Ekskluzywny showroom podłóg i drzwi „Luksusową Marką Roku”

Ekskluzywny showroom podłóg i drzwi „Luksusową Marką Roku”

Innowacyjne podejście do wyposażenia wnętrz, pionierskie rozwiązania, najwyższej jakości produkty i usługi oraz dbałość o każdy detal zyskały uznanie. Multimedialny salon RuckZuck w Warszawie został uhonorowany tytułem „Luksusowa Marka Roku”.

Tytuł „Luksusowa Marka Roku” od pięciu lat przyznawany jest najlepszym produktom i usługom dostępnym na polskim rynku. Wśród tegorocznych nagrodzonych znalazł się otwarty w październiku ubiegłego roku warszawski ekskluzywny showroom marki RuckZuck, jednej z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi.

Multimedialny salon RuckZuck zlokalizowany jest w Parku Handlowym Targówek w Warszawie przy ulicy Malborskiej. Na ponad 500 m2 znajduje się m.in. pierwsze w Polsce pomieszczenie projekcyjne, w którym można zobaczyć wizualizację wybranej podłogi. Laserowy rzutnik wyświetla podłogę pod stopami odwiedzających salon ze wskazanej przez nich kolekcji paneli, dając efekt tej faktycznie położonej.  – Warszawski salon RuckZuck stworzyliśmy z miłości do piękna. Cieszymy się, że nasze pomysły, choć czasem wydające się nierealnymi, udało się zrealizować. Dzięki temu powstało miejsce, gdzie zakupów dokonuje się korzystając z nowoczesnych multimediów i konfiguratorów wnętrz, a za pomocą aplikacji na tablecie i jednego kliknięcia można pod stopami zobaczyć podłogę w pełnej okazałości – mówi Anna Górecka, Prezes firmy RuckZuck.

Warszawski showroom wyposażony jest w białe meble na wysoki połysk, elementy wykończeniowe w kolorze miodowego drewna, skórzane wygodne kanapy i telewizory plazmowe na ścianach. W salonie znajdą się cztery stanowiska z multimedialnymi konfiguratorami, czyli wygodne boksy, w których można usiąść z całą rodziną i za pomocą  aplikacji na tablecie dopasowywać podłogę i drzwi do przygotowanych w programie aranżacji. Te wyświetlają się na dużych monitorach również zainstalowanych w boksach. Każdy produkt w aplikacji posiada indywidualny numer, który pozwala zobaczyć podłogę na żywo w kolejnych punktach w salonie.

– Multimedialne rozwiązania znacznie ułatwiają dziś zakupy naszym klientom. Nowoczesne technologie to już nieodłączny element naszego życia. Podążając za trendami, postanowiliśmy je też nieco wyprzedzić i stworzyć salon na miarę XXII już wieku. Statuetka „Luksusowa Marka Roku” to ukoronowanie naszych starań w dążeniu do doskonałości. Tytuł zobowiązuje, dlatego będziemy stawiali sobie poprzeczkę coraz wyżej – dodaje Anna Górecka.     

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych. Decyzję o zakupie odpowiednich modeli i wzorów ułatwiają fachowe porady pracowników RuckZuck. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi.