ESOTIQ debiutuje w NoVa Park


W środę 20 sierpnia w gorzowskim NoVa Park nastąpi otwarcie salonu modowego ESOTIQ. Nowy najemca zajmie lokal o powierzchni blisko 50 m2. Z okazji otwarcia  salon przygotował specjalną ofertę rabatową: -50% na cały asortyment, który obowiązywać będzie od 20 do 25 sierpnia.

ESOTIQ to marka ekskluzywnej bielizny, skierowanej do nowoczesnych i eleganckich kobiet. Obecnie sieć salonów ESOTIQ liczy ponad 190 salonów na terenie Polski.

„Oferta najemców modowych NoVa Park poszerza się właśnie o nowy salon z ekskluzywną bielizną damską. Cieszymy się, że kolejna marka debiutuje w naszym centrum i jesteśmy pewni, że asortyment dostępny w sklepie ESOTIQ przypadnie do gustu mieszkankom Gorzowa i okolic– mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

Salon ESOTIQ, o powierzchni blisko 50 m2, otworzy się na parterze pomiędzy salonami Bershka i Dfashion.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl