Home Biznes Forbis Group na targach ReDi

Forbis Group na targach ReDi

Forbis Group na targach ReDi

 

Forbis Group, ekspert w rozwiązaniach projektowych dla branży retail, weźmie udział w tegorocznej edycji targów ReDi.

Targi ReDi to europejskie centrum spotkań oraz wymiany doświadczeń przedstawicieli miast, najemców, deweloperów oraz instytucji finansowych działających i rozwijających się na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Nadchodząca edycja odbędzie się w dniach 10-11 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

– Udział w targach ReDi jest doskonałą okazją do zaprezentowania oferty Forbis Group oraz do nawiązania i podtrzymania kontaktów biznesowych. Wydarzenia tego typu wspomagają kierunkowe działania naszej firmy i jednocześnie są szansą na spotkanie ze specjalistami z branży. Ponadto, zyskujemy dodatkową możliwość przedstawienia projektów, które ostatnio zrealizowaliśmy i tych, nad którymi pracujemy obecnie  –  mówi Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group.Na targach Forbis Group będą reprezentować m.in.: Marcin Powierza, dyrektor zarządzający; Mateusz Laskowski, dyrektor operacyjny oraz szefowa działu projektowego Anna Sulima-Gillow.

W tym roku stand będzie się różnił od stoisk z poprzednich lat. Firma zdecydowała się na odświeżenie logo, stąd zmiany kolorystyki – mocnym akcentem będzie kolor zielony, który znajduje się w nowym logo – podkreśla Karolina Czapska, architekt Forbis.

Podczas ReDi 2015 odbędzie się prezentacja nowych i istniejących centrów handlowych w Polsce, najnowszych technologii oraz usług dla najemców i centrów handlowych.

 

kyo