Gorąca jesień z Pallmannem – 10 na plusie!


Choć za oknem coraz zimniej tempo prac wykończeniowych i remontowych w domach nie zwalnia. Dla zainteresowanych zakupem cenionego przez profesjonalistów kleju do parkietów Pallmann P9  oraz lakieru Pall-X 97, firma UZIN, właściciel marki przygotowała niespodziankę.

Pallmann_P9_Extra_A-B_7,7kg_cmyk

Dwuskładnikowy klej poliuretanowy z wydłużonym czasem otwarcia, do klejenia każdego rodzaju parkietu – Pallmann P9 to dobrze znany i ceniony przez parkieciarzy produkt z portfela Pallmann’a. Łatwe rozprowadzanie kleju, szybkie wiązanie, brak skurczu oraz uniwersalność zastosowań to zaledwie wycinek z długiej listy jego zalet. Wśród których nie można pominąć doskonałej przyczepności do gładkich powierzchni, która umożliwia także klejenie podłóg gotowych, lakierowanych całościowo. Produkt nie zawiera rozpuszczalników ani wody i nie wpływa negatywnie na zastosowane elementy podłogowe.           

Pall-X_96_5,5_Extra_WL_cmyk                          

Łatwość pracy, doskonałe parametry, pewność efektu końcowego i zadowolenie klientów, to właściwości lakieru Pallmann Pall x 96 wymieniane przez parkieciarzy jednym tchem, niezależnie od języka, którym się posługują czy warunków klimatycznych, w których pracują.  Przyjazny dla środowiska produkt nadaje się do obróbki powierzchniowej szlifowanych podłóg drewnianych i parkietu w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, renowacji podłóg lakierowanych, czy na ogrzewaniu podłogowym. Aktualnie dobrze znany jednoskładnikowy lakier, charakteryzujący się bardzo dobrą odpornością na obciążenia mechaniczne i chemiczne do nabycia w promocyjnych opakowaniach.

Na te chłodne dni firma UZIN, właściciel marki Pallmann przygotowała gorącą promocję. Tylko teraz opakowania topowego lakieru Pall-X 96 i kleju Pallmann P9 większe o 10 %.

Znane wszystkim 10 kg opakowania kleju zostały uzupełnione na czas promocji nowymi wiaderkami o pojemności 7,7 kg. Opakowanie 7,7 kg kosztuje jedynie 70% opakowania 10 kg! Standardowe 10 kg opakowania kleju P9 nie są objęte promocją „10 na plusie”. W sprawie szczegółów należy kontaktować się bezpośrednio z doradcami technicznymi.

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów!