Home Biznes Kariera Mamy

Kariera Mamy

Kariera Mamy

Bezpłatne spotkanie dla ambitnych Mam w Bydgoszczy

Coraz częściej w mediach poruszana jest kwestia trudnej sytuacji mam na rynku pracy. Spotykamy się z opiniami, iż pracodawcy niechętnie je zatrudniają lub przedłużają umowy po urlopach macierzyńskich. W związku z tym w niektórych miastach zawiązują się grupy mam, które spotykają się, wspierają i wymieniają doświadczeniami. Na takich spotkaniach pojawia się praktyk – doradca ds. kariery czy ekspert znający tematykę marketingu osobistego. To pomaga mamom bardziej świadomie kierować swoją karierą i pewniej stąpać po burzliwym rynku rekrutacji.

W Bydgoszczy również spotykają się mamy. Już 27 maja (wtorek) o g. 16.00 w siedzibie Agencji Reklamowej M4Bizz przy ul. Piotrowskiego 19/2 dowiedzą się, jak skutecznie poszukiwać pracy bez „znajomości”, jak przygotować konkurencyjne CV oraz przechodzić rozmowy kwalifikacyjne i zadbać o swój wizerunek. Spotkanie jest bezpłatne.Organizatorzy Corson i Agencja Reklamowa M4bizz przygotują Kącik dla Dziecka – czyli zapraszamy mamy z pociechami.

Mamy chcące wziąć udział w spotkaniu prosimy o rejestrację pod numerem tel. 516 823 331 lub mailowo www.corson.pl

logo corsonhr 

 logo m4bizz z www

M4Bizz M4Bizz to Agencja Reklamowa, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Marketingowej i PR-owej naszych partnerów.Firma powstała w lutym 2011 r., ale doświadczenie naszego zespołu sięga lat 90, kiedy to część z nas zaczęła swoją przygodę z pracą zawodową. Zaspokajamy potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Badamy ich potrzeby, stawiamy diagnozę i proponujemy działania. Kreatywnie podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania.Naszą wartością jest zaangażowanie w każdy projekt, nad którym pracujemy. Wierzymy, że reklama jest dobra na wszystko. Istniejemy dla naszych Klientów/Partnerów – dla nich gotowi jesteśmy pracować dzień i noc… Naszym celem jest zabrać w marketingową podróż wszystkich wyjątkowych Klientów