Home Biznes Kolejni najemcy wybrali Centrum Handlowe NoVa Park

Kolejni najemcy wybrali Centrum Handlowe NoVa Park

Kolejni najemcy wybrali Centrum Handlowe NoVa Park

W ostatnich tygodniach doszło do podpisania umów najmu, na mocy których wkrótce do grona najemców gorzowskiego NoVa Park dołączą marki KiK oraz QUIOSQUE. Obecnie trwają prace przygotowujące lokale do otwarć, które nastąpią w ciągu najbliższych miesięcy.

KiK zajmie w NoVa Park lokal o powierzchni 480 m2. KiK jest jednym z najszybciej rozwijających się dyskontów tekstylno-odzieżowych. W Polsce firma rozpoczęła działalność w 2012 roku i obecnie posiada sieć blisko 50 sklepów rozlokowanych na terenie całego kraju. Wśród asortymentu KiK znajduje się odzież damska, męska, dziecięca i niemowlęca oraz bogaty wybór tekstyliów domowych, ogrodowych i produktów codziennego użytku, a także zabawki, biżuteria i pomysłowe dekoracje.

Marka QUIOSQUE będzie operować na powierzchni 125 m2. QUIOSQUE tworzy modę tylko dla kobiet, świetnie znając ich potrzeby. W salonie marki każda klientka znajdzie propozycje odpowiednie na każdą okazję: do pracy, na romantyczną kolację czy weekendowy wypoczynek. Ubrania QUIOSQUE mają dobrą jakość i doskonały krój, dzięki czemu eksponują to, co najpiękniejsze, dając poczucie maksymalnego komfortu.

„Cieszymy się, że kolejne marki zadecydowały o otwarciu swoich sklepów w NoVa Park. Jestem pewna, że asortyment nowych salonów przypadnie do gustu mieszkańcom Gorzowa i okolic” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.KiK, zajmujący lokal o powierzchni 480 m2, zlokalizowany będzie na parterze pomiędzy salonem Empik a supermarketem Piotr i Paweł. QUIOSQUE otworzy się w sąsiedztwie salonów Monnari oraz W.Kruk.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl