Księgarnia Świat Książki w Centrum Handlowym RONDO


W połowie marca do grona najemców Centrum Handlowego RONDO dołączyła księgarnia wydawnictwa Świat Książki. Nowy najemca zajmuje lokal o powierzchni 146 m2.

Wydawnictwo Świat Książki działa na polskim rynku od 1994 roku. W jego szerokiej ofercie dominuje literatura piękna – polska i obca – oraz literatura faktu. Wiele wydawanych przez Świat Książki tytułów było nominowanych do nagród literackich, w tym najbardziej prestiżowych jak NIKE, Gdynia, Angelus i Paszporty Polityki. Na terenie Polski działa już 40 księgarni Świata Książki.

Cieszymy się, że Świat Książki wybrał nasze centrum handlowe jako idealne miejsce do prowadzenia swojej księgarni w Bydgoszczy. Wierzymy, że propozycje książkowe oferowane przez nowego najemcę spotkają się z dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Księgarnia Świat Książki zlokalizowana jest w sąsiedztwie lokali Plus oraz Eurobanku.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to centrum II generacji, pierwszy tego typu obiekt handlowy w Bydgoszczy. Całkowita powierzchnia użytkowa Ronda to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 45 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl