Home Biznes Mark Polska z nową stroną WWW

Mark Polska z nową stroną WWW

Strona WWW jest jak siedziba przedsiębiorstwa w Internecie. Często to właśnie za jej pośrednictwem klient ma pierwszy kontakt z daną marką. Dlatego też jej lokalizacja, wygląd, czy użyteczność współtworzą  wizerunek firmy. Doskonale wie o tym firma  Mark Polska, która zaprasza wszystkich do odwiedzenia odświeżonego – zgodnie z najnowszymi trendami – serwisu www.markpolska.pl

Zmiany  internetowych technologii niosą z sobą nowe trendy w projektowaniu stron. Nowoczesna strona powinna się charakteryzować łatwością odbioru, estetycznym, przyjaznym dla oka layoutem i prostą intuicyjną nawigacją.Wszystkie te cechy posiada odświeżona strona firmy Mark Polska. Strona jest czytelna pod względem układu treści. By łatwiej przeglądało się teksty, zostały one umiejscowione w układzie centralnym i podzielone na akapity. Ważna jest również czcionka. Zgodnie  z zaleceniami  Matta’a Hogana – brytyjskiego specjalisty od e-PR – na stronie www.markpolska.pl zastosowano najbardziej przyjazną dla oka czcionkę Arial. W myśl zasady „mniej znaczy więcej” projektanci strony zastosowali jedynie dwa wiodące kolory – biały i niebieski – dzięki temu zabiegowi uzyskali niezwykle prosty i przejrzysty layout.

Warto również przyjrzeć się aspektowi technicznemu strony. www.markpolska.pl działa sprawnie we wszystkich najpopularniejszych wyszukiwarkach. – W dobie minimalizacji urządzeń, zwróciliśmy uwagę na wygodę obsługi w urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy smartfony – mówi Paweł Otrębski, dyrektor zarządzający spółki Mark Polska, krajowego dystrybutora produktów Mark BV.

W poszczególnych zakładkach znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące naszej firmy oraz produkowanych przez nas urządzeń. Nowy serwis jest aktualizowany na bieżąco, dzięki czemu klienci mogą zapoznać się z najnowszymi produktami i realizacjami firmy dostępnymi pod zakładkami: Produkty, Aktualności   i Projekty. Broszury techniczne  oraz zdjęcia wszystkich urządzeń oferowanych przez firmę można pobrać bezpośrednio ze strony, bez konieczności logowania, klikając w zakładkę: Do Pobraniadodaje Paweł Otrębski.