Home Biznes NoVa Park dziękuje za zakupy

NoVa Park dziękuje za zakupy

NoVa Park dziękuje za zakupy

Od 23 do 29 maja odbędzie się kolejna odsłona akcji „Doceniamy, nagradzamy”, organizowanej przez gorzowskie centrum handlowe NoVa Park. Tym razem klienci, którzy okażą paragon za zakupy w NoVa Park na kwotę minimum 45 złotych, mają szansę otrzymać upominki dla dzieci, w tym całodzienne wejściówki do Sali Zabaw Acapulco.

Akcja „Doceniamy, nagradzamy” trwa od 23 do 29 maja w godzinach 14.00-20.00. Każdy klient, który w czasie trwania zabawy zrobi zakupy na terenie NoVa Park za co najmniej 45 złotych i okaże paragon potwierdzający zakup hostessie, będzie mieć szansę na jeden z trzech upominków: całodzienną wejściówkę do Sali Zabaw Acapulco dla jednego dziecka, misia z logotypem NoVa Park lub body z herbem KS Stal Gorzów.

„Przed nami kolejna odsłona akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’ oraz nowa pula upominków, które rozdamy naszym klientom, aby podziękować im za odwiedziny i zakupy w NoVa Park. Zapraszam wszystkich do wizyty w NoVa Park, która może zostać nagrodzona drobnym upominkiem dla dzieci” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” dostępny jest na stronie internetowej www.nova-park.pl oraz w siedzibie Organizatora.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl