Home Biznes NoVa Park kocha Gorzów

NoVa Park kocha Gorzów

NoVa Park kocha Gorzów

Lato w Centrum Handlowym NoVa Park to potężna dawka pozytywnej energii i liczne atrakcje. Od 1 do 31 lipca zapraszamy do udziału w akcji „Za co kochasz Gorzów?”, w której do wygrania są karty podarunkowe o łącznej wartości aż 100 000 zł! Ponadto na klientów gorzowskiego centrum czekają wystawa Urzędu Miasta Gorzowa poświęcona 10-leciu obecności Polski w Unii Europejskiej oraz rodzinny konkurs plastyczny.

„Za co kochasz Gorzów?” to letni konkurs z nagrodami, w którym może wziąć udział każdy, kto zrobi zakupy za minimum 55 złotych na terenie NoVa Park, pokaże paragon hostessie i odbierze specjalny kupon z zadaniem konkursowym. Zadaniem konkursowym jest udzielenie odpowiedzi na pytanie „Za co kochasz Gorzów?”. Autorzy 10 najlepszych uzasadnień otrzymają nagrody główne w postaci karty podarunkowej o wartości 10 000 złotych! Nagrodą dodatkową dla dziesięciu osób, które wypełnią największą liczbę kuponów konkursowych jest czteroosobowa wejściówka na mecz Stali Gorzów z Unią Tarnów, który odbędzie się 10 sierpnia na stadionie im. Edwarda Jancarza. Akcja „Za co kochasz Gorzów?” potrwa od 1 do 31 lipca włącznie, codziennie w godzinach 12:00-20:00.

Konkursowi „Za co kochasz Gorzów?” towarzyszy wystawa Urzędu Miasta Gorzowa poświęcona 10-leciu obecności Polski w Unii Europejskiej. Ekspozycja „10 lat Gorzowa w Unii Europejskiej” prezentuje zmiany, jakie zaszły w Gorzowie po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i dzięki otrzymanym funduszom strukturalnym. Wystawę można oglądać w NoVa Park w lokalu na pierwszym piętrze, naprzeciw sklepu klubowego Stali Gorzów.

Uzupełnieniem wystawy jest także rodzinny konkurs plastyczny „Za co kochasz Gorzów. Przystań?” organizowany przez Prezydenta Miasta Gorzowa. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej formatu A4, ilustrującej tytuł konkursu „Za co kochasz Gorzów. Przystań?”. Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody: 10 całodniowych zaproszeń do Sali Zabaw Acapulco, 2 bilety na Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland, 8 biletów na mecze ligowe Stali Gorzów w sezonie 2014 oraz upominki „Gorzów. Przystań”. Prace konkursowe wraz z wypełnioną kartą konkursową stanowiącą załącznik do regulaminu konkursu (regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej www.gorzow.pl) należy włożyć do koperty i wrzucić do urny konkursowej, która znajduje się od 1 do 31 lipca w NoVa Park lub złożyć w kancelarii ogólnej w Urzędzie Miasta Gorzowa przy ul. Sikorskiego 3-4.„Lipiec w NoVa Park to gra o wielkie pieniądze i udane zakupy. Zachęcam wszystkich do udziału w zabawie z pulą nagród w wysokości 100 000 złotych! Dodatkowo zapraszam do uczestnictwa w rodzinnym konkursie plastycznym oraz odwiedzenia wystawy obrazującej przemiany dokonane w Gorzowie w ostatnim dziesięcioleciu” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

Regulamin konkursu „Za co kochasz Gorzów?” dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.gorzow.pl.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl