Home Biznes NoVa Park rozdaje nagrody

NoVa Park rozdaje nagrody

NoVa Park rozdaje nagrody

Rusza kolejna odsłona akcji „Doceniamy, nagradzamy” w gorzowskim centrum handlowym NoVa Park. Od 23 sierpnia do 7 września NoVa Park zaprasza do udziału w loterii, w której do wygrania są nagrody o łącznej wartości 140 000 złotych, w tym karty podarunkowe o wartości 3 000 złotych oraz roczne karnety do Pure Jatomi Fitness!

Akcja „Doceniamy, nagradzamy” potrwa od 23 sierpnia do 7 września w godzinach otwarcia centrum (9:00-21:00 od poniedziałku do soboty, 10:00-20:00 w niedzielę). Udział w akcji może wziąć każdy, kto w czasie trwania zabawy zrobi zakupy na terenie NoVa Park na kwotę minimum 70 złotych i udokumentuje je na jednym lub maksymalnie dwóch paragonach w ciągu jednego dnia, a następnie okaże hostessie. W zamian klient otrzyma kartę lub karty (w zależności od wartości zakupionych artykułów), za pomocą których może sprawdzić w każdym z czterech kiosków multimedialnych zlokalizowanych na terenie NoVa Park, czy wygrał nagrodę dzienną. Codziennie do wygrania ekspresy do kawy Dolce Gusto, nawigacje TOMTOM, ponadczasowe gry (Scrabble, Jenga, Monopoly), bilety do Muzeum im. Jana Dekerta, wejściówki na mecz Stali Gorzów, body dziecięce i szaliki Stali Gorzów, całodzienne wejściówki do Acapulco, maskotki Miś oraz karty podarunkowe o wartości 20, 50, 100 lub 500 złotych na kolejne zakupy w NoVa Park.

Klienci, którzy otrzymali od hostessy karty do gry, mogą także wziąć udział w losowaniu nagród głównych tj. 10 kart podarunkowych o wartości 3 000 złotych każda oraz 30 rocznych karnetów do Pure Jatomi Fitness. Aby wejść do gry o nagrodę główną należy wypełnić kartę otrzymaną od hostessy i wrzucić ją do specjalnej urny. Losowanie nagród głównych odbędzie się 17 września. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie.

„Koniec wakacji w Gorzowie będzie emocjonujący! Zapraszamy wszystkich naszych klientów do udziału w loterii z nagrodami dziennymi i głównymi. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 70 złotych i odebrać specjalne karty do gry, a być może los uśmiechnie się właśnie do Państwa. Życzymy udanej zabawy!” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” dostępny jest w Punkcie Odbioru Nagród oraz w siedzibie Organizatora.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl