NoVa Park wita wakacje nagrodami


Od 23 do 29 czerwca gorzowski NoVa Park organizuje kolejną akcję „Doceniamy, nagradzamy”. W tej edycji na klientów NoVa Park czekają bilety na wodny zorbing, podwójne zaproszenia na koncert Ireny Santor oraz wejściówki na mecz Stali Gorzów.

Organizując akcję „Doceniamy, nagradzamy”, NoVa Park dziękuje za zakupy dokonywane w centrum oraz zapewnia klientom dobrą zabawę. Tym razem wszyscy, którzy zrobią zakupy za minimum 55 złotych w NoVa Park, zachowają paragon i okażą go hostessie, mają szansę odebrać podwójne zaproszenie na koncert Ireny Santor, który odbędzie się 27 czerwca w Amfiteatrze, podwójne zaproszenie na mecz Stali Gorzów w dniu 29 czerwca lub bilety na wodny zorbing.

Akcja ‘Doceniamy, nagradzamy’ na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń w NoVa Park. Tym razem – w podziękowaniu za zakupy dokonywane w NoVa Park – nagradzamy naszych klientów zaproszeniami na ciekawe wydarzenia o charakterze kulturalnym i sportowym. Z pulą ponad 1000 nagród świętujemy zakończenie roku szkolnego i początek sezonu urlopowego” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

Akcja „Doceniamy, nagradzamy” potrwa od 23 do 29 czerwca w godzinach 14.00-20.00. Regulamin akcji dostępny na stronie internetowej NoVa Park www.nova-park.pl oraz w siedzibie Organizatora.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl

,