Home Biznes NoVa Park wygasi fasadę w ramach akcji WWF

NoVa Park wygasi fasadę w ramach akcji WWF

NoVa Park wygasi fasadę w ramach akcji WWF

Już w sobotę 29 marca 2014 roku o godzinie 20.30 wybije kolejna „Godzina dla Ziemi”, organizowana przez WWF. W tym roku po raz kolejny do największej na świecie akcji przyłączy się również Centrum Handlowe NoVa Park, które o wyznaczonej porze zgasi światło na elewacji budynku, wyrażając tym samym swoją troskę o losy ziemi.

Z roku na rok coraz więcej miast, przedsiębiorstw oraz zwykłych ludzi przyłącza się do kampanii „Godzina dla Ziemi”. Celem ogólnoświatowej akcji jest zmotywowanie mieszkańców naszej planety do przyjęcia proekologicznej postawy oraz oszczędzania energii. W tym roku, już po raz drugi, także Centrum Handlowe NoVa Park punktualnie o godzinie 20.30 zgasi oświetlenie elewacji budynku.

Wyłączenie na symboliczną godzinę głównych iluminacji na fasadzie NoVa Park jest swego rodzaju manifestem poparcia dla idei oszczędzania energii oraz potwierdza, że NoVa Park dba o środowisko naturalne. Zapraszamy wszystkich naszych Klientów do przyłączenia się do tej szczytnej akcji– mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.Godzina dla Ziemi” to coroczna akcja ekologiczna organizowana przez WWF (World Wide Fund for Nature, czyli „Światowy Fundusz na rzecz Przyrody”). Po raz pierwszy zorganizowana została w 2007 roku i od razu stała się fenomenem na skalę światową. Setki milionów ludzi na całym świecie wyłączają światła na jedną godzinę tej samej nocy, aby skupić się na tym, co łączy nas wszystkich – na naszej planecie. Podczas „Godziny dla Ziemi” wygaszane jest oświetlenie najbardziej charakterystycznych budynków na całym świecie, m.in. Wieży Eiffla we Francji, Opery w Sydney, Pałacu Kultury i Nauki oraz Zamku Królewskiego w Warszawie czy też Spodka w Katowicach.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl