Nowy najemca modowy w Centrum Handlowym NoVa Park


8 maja 2014 roku do grona najemców gorzowskiego centrum handlowego NoVa Park dołączył salon modowy BASHMIR. Nowy najemca zajmuje lokal o powierzchni 59 m2.

BASHMIR to nowoczesny sklep oferujący najnowsze trendy modowe. Kobiety odwiedzające BASHMIR znajdą w salonie liczne kolekcje damskie, mnóstwo akcesoriów i dodatków oraz bogaty asortyment pięknych sukienek na imprezy, studniówki, wesela i śluby.

„Otwarcie kolejnego salonu modowego w NoVa Park z pewnością wpłynie na zwiększenie atrakcyjności naszej oferty handlowej. Cieszymy się, że coraz więcej lokalnych przedsiębiorców decyduje się na obecność w naszym centrum handlowym– dodaje Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

Salon modowy BASHMIR zlokalizowany jest na poziomie pierwszym w sąsiedztwie salonów Cropp Town i House.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl