Nowy najemca w Centrum Handlowym Osowa


W środę 23 lipca w gdańskim Centrum Handlowym Osowa otwarto Mydlarnię u Franciszka. Nowy najemca posiada w swojej ofercie naturalne kosmetyki, jak również świeczki i olejki zapachowe. Lokal zajmuje 29 m2 powierzchni wypełnionej orientalną wonią.

Mydlarnia u Franciszka to kosmetyki naturalne z różnych zakątków świata. Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości czy bogactwo Morza Martwego kuszą najlepszą jakością, przystępnymi cenami, a przede wszystkim nieocenionymi walorami pielęgnacyjnymi.

„Mydlarnia u Franciszka to prawdziwa gratka dla wielbicielek tak modnych ostatnio naturalnych kosmetyków. Jestem pewna, że bogata oferta produktów działających zarówno na zmysły, jak i urodę przypadnie do gustu naszym klientkom” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Mydlarnia u Franciszka zlokalizowana jest pomiędzy salonami United Colors of Benetton oraz Play.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajdują się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi oraz specjalna strefa dla rowerów, zlokalizowana na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska S.A.

www.chosowa.pl