Home Biznes Nowy najemca w Centrum Janki

Nowy najemca w Centrum Janki

Nowy najemca w Centrum Janki

W dniu 7 maja w podwarszawskim Centrum Janki nastąpiło otwarcie salonu Jack Wolfskin, oferującego odzież i buty oraz sprzęt turystyczny. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 150 m2.

Jack Wolfskin to jeden z wiodących dostawców funkcjonalnej odzieży, obuwia i wyposażenia outdoorowego w Europie, który od ponad 30 lat specjalizuje się w rozwiązaniach chroniących przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Firma Jack Wolfskin tworzy produkty dla osób, które chętnie i często spędzają czas na zewnątrz oraz czerpią radość z ruchu, osiągania celów, odkrywania nowych miejsc, podziwiania krajobrazów i poszanowania natury oraz innych ludzi.

„Cieszymy się, że do grona najemców Centrum Janki dołączyła marka Jack Wolfskin. Potwierdza to, że nasz obiekt jest interesującym miejscem do prowadzenia biznesu. Jestem przekonana, że kolekcje dostępne w nowym salonie przypadną do gustu wszystkim pasjonatom outdooru– mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Salon Jack Wolfskin, zajmujący powierzchnię 150 m2, zlokalizowany jest pomiędzy lokalami Promod i Terranova.Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Cinema City Poland – CC Spółka z o.o., spółka komandytowo-akcyjna, Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl