Home Biznes Okazje na wrześniowych targach mieszkaniowych

Okazje na wrześniowych targach mieszkaniowych

Okazje na wrześniowych targach mieszkaniowych

Zbliżające się targi mieszkaniowe Nowy Adres, które odbędą się 5-6 września we Wrocławiu, są dobrą okazją, aby porównać oferty deweloperów i podjąć decyzję dotyczącą zakupu mieszkania. Pozostały bowiem tylko cztery miesiące na zakup mieszkania z wkładem własny wynoszącym 10%.

 

Szeroki wybór ofert mieszkań i domów, spotkania z doradcami finansowymi, pośrednikami obrotu nieruchomościami oraz merytoryczne bezpłatne prelekcje – to główne atrakcje Targów Mieszkań i Domów we Wrocławiu.

Jak mówi Piotr Wiak Spodziewamy się dużego zainteresowania, bowiem już w styczniu wkład własny wzrośnie do 15%, by w 2017 r. osiągnąć poziom 20%. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania lub domu, które odwiedzą nasze stoisko nr K2 mogą liczyć na specjalne dedykowane oferty, atrakcyjne upusty cenowe oraz promocje”.

I dodaje: „Na Targach zaprezentujemy wszystkie nasze wrocławskie inwestycje: Złotą Podkowę, Kępę Mieszczańską, Dobre Osiedle, 12  Miesięcy oraz najnowszą – Wybrzeże Reymonta. Co ważne – zaraz po Targach organizujemy Dni Otwarte: 12 – 13 września zaprosimy potencjalnych klientów na osiedle Złota Podkowa na Krzykach, a z kolei 19 września na gotową inwestycję Kępa Mieszczańska, niemal w samym centrum miasta”.W ramach inwestycji dostępne są również gotowe mieszkania w programie MDM, który po nowelizacji stał się jeszcze korzystniejszy dla kupującego. W szczególności na uwagę zasługuje oferta w MDM na Krzykach na osiedlu Złota Podkowa, gdzie mieszkanie 2-pokojowe kupimy już za 282 tys., a 3-pokojowe za 337 tys., z kolei na Dobrym Osiedlu, 2 pokoje są w cenie 222 tys., a 3 pokoje z osobną kuchnią – 313 tys.

Firma Rafin zaangażowana jest w szeroką gamę projektów, obejmujących powierzchnie komercyjne i mieszkaniowe. Rafin jest m.in. inwestorem osiedla Złota Podkowa na Krzykach, Dobrego Osiedla na Zakrzowie oraz 12 Miesięcy – domków w zabudowie szeregowej w Iwinach, na granicy z Wrocławiem. Prestiżową inwestycją firmy jest osiedle Kępa Mieszczańska, położone niemal w samym centrum Wrocławia, przy ul. Dmowskiego. Kępie Mieszczańskiej przywrócona zostanie jej dawna świetność. W centrum miasta powstanie miejsce, w którym można odciąć się od miejskiego gwaru, wypocząć wśród zieleni, tuż nieopodal rzeki. W najbliższym otoczeniu osiedla planowane są także parki i bulwary nad Odrą, które powstaną na niemal 4 hektarach terenów zielonych. Najnowszą inwestycją firmy jest Wybrzeże Reymonta, które zlokalizowane jest przy ul. Reymonta we Wrocławiu. Docelowo Rafin planuje stworzenie nowoczesnego osiedla nad Odrą, składającego się z pięciu etapów.