Home Biznes Opolska Marka 2014, domEXPO

Opolska Marka 2014, domEXPO

opolska-amrka_915x415
 
Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił kolejną – dwunastą – edycję konkursu "Opolska Marka" w ramach promocji potencjału gospodarczego naszego regionu w kraju i poza jego granicami.
 
Miło nam poinformować, że rozstrzygnięcie odbędzie się w Sali Eventowej domEXPO, największej i najlepiej dostosowanej do wszelkiego rodzaju eventów, wydarzeń i imprez w regionie.
 
Celem Konkursu „Opolska Marka 2014” jest wyłonienie wiodących eksporterów, najlepszych przedsiębiorstw innowacyjnych i rewitalizujących obiekty oraz produktów roku 2014, a także ich promowanie na rynku krajowym i zagranicznym. Ponadto intencją konkursu jest rozpowszechnianie informacji o potencjale produkcyjnym i usługowym, innowacyjności i możliwościach eksportowych przedsiębiorstw województwa opolskiego.
 
Przedstawiciele różnych organizacji około-biznesowych ocenili 52 wnioski w kategoriach: innowacje, rewitalizacja, eksport, produkt i produkt promujący region. Na gali, podczas której zostaną wręczone statuetki Opolskiej Marki, poznamy też zwycięzców konkursu "Firma Roku" organizowanego przez Izbę Gospodarczą "Śląsk".
 
Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 21 marca podczas Gali Biznesu 2015 r. w domEXPO w Opolu.
 
DATA: 21.03.2015 r.
GODZINA: 17:00
MIEJSCE: domEXPO Opole, ul. Kępska 8
WSTĘP: wyłącznie za okazaniem imiennego zaproszenia.