Home Biznes Powiększona sala zabaw Acapulco w NoVa Park z nowymi atrakcjami

Powiększona sala zabaw Acapulco w NoVa Park z nowymi atrakcjami

Powiększona sala zabaw Acapulco w NoVa Park z nowymi atrakcjami

Pod koniec września w NoVa Park otworzyła się powiększona o ponad 250 m2 sala zabaw Acapulco z nowymi atrakcjami dla najmłodszych klientów centrum.

Acapulco to sala zabaw w hawajskim stylu z licznymi atrakcjami dla dzieci. W powiększonym lokalu o powierzchni prawie 550 m2 pojawiły się nowe udogodnienia dla najmłodszych – pierwszy w Gorzowie tor tubingowy dla dzieci oraz podwójna zjeżdżalnia rolkowa, a także potrójna zjeżdżalnia familijna i tubowa spirala oraz mini-boisko do gry w piłkę nożną i koszykówkę. W planach przewidziane są kolejne atrakcje m.in. 30-metrowy autodrom z bajkowymi pojazdami pod konstrukcją czy komputerowo sterowane armatki pneumatyczne z efektami świetlno-dźwiękowymi. Acapulco szykuje także "wyspę rodzica", gdzie oprócz spędzania wolnego czasu przy przepysznej kawie, ciastach i deserach lodowych, będzie można pograć w bilard.

„Cieszy nas, że sala zabaw Acapulco zdecydowała się powiększyć zajmowaną powierzchnię w naszym centrum handlowym. Potwierdza to, że NoVa Park jest miejscem, w którym warto być. Jesteśmy pewni, że nowe udogodnienia dostępne w Acapulco spodobają się naszym najmłodszym klientom i coraz więcej rodziców zdecyduje się zostawić dzieci pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu, aby w spokoju robić zakupy w NoVa Park– mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.Sala zabaw Acapulco, zajmująca prawie 550 m2, znajduje się na pierwszym piętrze w sąsiedztwie sklepu klubowego Stali Gorzów.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KIK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl