Pure Jatomi nowym Partnerem Karty Flexi Pass Sodexo


Firma Sodexo Benefits and Rewards Services, dostawca kompleksowych usług motywacyjnych, podpisała umowę o współpracy z Pure Jatomi, największą siecią klubów fitness w Polsce. Na jej mocy Pure Jatomi został kolejnym Partnerem Karty Flexi Pass oferując użytkownikom Karty atrakcyjne rabaty.

Dzięki współpracy Sodexo z Pure Jatomi posiadacze Kart Flexi Pass będą mogli korzystać z bogatej oferty jednej z największych sieci klubów fitness w Polsce. Obecnie jest to 35 nowoczesnych ośrodków działających na terenie całego kraju. Kluby Pure Jatomi wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt siłowy i cardio. Oferują również nowoczesne formy treningu funkcjonalnego przy wykorzystaniu TRX, treningi obwodowe oraz najnowsze typy zajęć grupowych takich jak Jukari czy taniec Bokwa. Dla użytkowników Karty Flexi Pass dodatkowo przygotowano specjalny rabat przy zakupie karnetu.

 

Karta Flexi Pass to narzędzie długofalowej motywacji pracowników, gwarantujące im dostęp do rozbudowanej oferty kulturalnej, rekreacyjnej i sportowej na bardzo atrakcyjnych warunkach. Wręczając zatrudnionym Kartę Flexi Pass, pracodawca dba zarówno o potrzeby miłośników siłowni, fitnessu czy basenu, jak i o potrzeby melomanów czy fanów kinowych emocji. Flexi Pass łączy w sobie kulturę (m.in. bilety do teatru, kina czy muzeum), rekreację (gra w kręgle, jazda na gokartach czy quadach) oraz sport (zajęcia fitness, basen, siłownia, joga). Tak duży wybór różnych form spędzania wolnego czasu po pracy czy w weekendy sprawia, że z Flexi Pass każdy pracownik, niezależnie od wieku, płci czy kondycji fizycznej, znajdzie ofertę dla siebie. Dodatkowo w sieci Partnerów Karty na jej użytkowników czekają atrakcyjne promocje i rabaty do 50%.

 

Co więcej, Karta Flexi Pass w terminie swojej ważności pozwala gromadzić przekazywane przez pracodawcę środki. Zatem urlop, dłuższe zwolnienie czy kontuzja nie sprawią, że świadczenie przepadnie, a firma będzie wydawała pieniądze na próżno. Po powrocie do pełni sprawności czy po dłuższej nieobecności pracownik nadal może skorzystać ze gromadzonych środków. Ma również stały dostęp do salda Karty, historii transakcji i listy punktów akceptujących, a także możliwość jej samodzielnego doładowania przez aplikację mobilną Sodexo Dla Ciebie lub poprzez stronę www.DlaCiebie.sodexo.pl.

 

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska

Sodexo Benefits and Rewards Services jest liderem polskiego rynku świadczeń pozapłacowych, na którym działa już od 16 lat, a także ekspertem w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych. Doradza w obszarze tworzenia trwałych relacji pracodawcy z pracownikami oraz w zakresie budowania lojalności partnerów biznesowych i klientów. Wieloletnie doświadczenie firmy pokazuje, iż kompleksowe usługi motywacyjne pozytywnie wpływają na wydajność organizacji. Z oferty Sodexo Benefits and Rewards Services w Polsce skorzystało już 43 tysiące klientów i ponad 3,5 miliona użytkowników. Na polskim rynku firma Sodexo otrzymała m.in. tytuł Business Superbrands oraz nagrodę Złota Jakość Roku.

 

Grupa Sodexo

Grupa Sodexo, światowy lider w zakresie usług poprawiających Jakość Życia, od chwili założenia firmy przez Pierre’a Bellona w 1966 roku, jest strategicznym partnerem dla firm i instytucji, które kładą nacisk na efektywność, lojalność i dobre samopoczucie pracowników oraz partnerów biznesowych. Z wielką pasją 420 000 pracowników Sodexo w 80 krajach, projektuje, zarządza i dostarcza kompleksowe usługi w zakresie obsługi nieruchomości (Sodexo On-site Services) oraz w zakresie motywacji (Sodexo Benefits and Rewards Services), obsługując każdego dnia 75 milionów konsumentów na całym świecie.

 

 

Sodexo w liczbach
(dane z 31 sierpnia 2013 roku)

 

Grupa Sodexo na świecie

 

18,4 miliarda euro skonsolidowanego dochodu

428 000 pracowników

18. pozycja na liście największych pracodawców na świecie

80 krajów

33 300 placówek

75 milionów konsumentów dziennie

 

 

Sodexo On-site Services w Polsce

5 800 000 m2 obsługiwanej powierzchni

2 600 obsługiwanych mniejszych jednostek

2 000 zatrudnionych pracowników

420 Klientów

400 obsługiwanych nieruchomości

70 restauracji

 

Sodexo Benefits and Rewards Services w Polsce

43 000 Klientów

3 500 000 użytkowników naszych rozwiązań

50 000 współpracujących punktów usługowo-handlowych

, , ,